Změna u Gottové? Prověřený chlap od kamarádky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Nový muž po boku Gottové! Prověřený chlap od kamarádky

Premiéra filmu Karel: Ivana Gottová
Premiéra filmu Karel: Ivana Gottová (Pavel Machan)

Ačkoli je Ivana Gottová (45) spíše konzervativní typ, který nemá rád velké změny, pro šíření odkazu svého milovaného muže Karla udělá cokoli. A právě s tím jí nyní pomáhá Lukáš Sapík.

Sapík patří mezi špičky přes sociální sítě, léta například spolupracuje se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou (71). Podle jejího vyjádření je patrné, že si sedli i lidsky. „Můj anděl strážný, asistent, duše spřízeněná, kamarád až za hrob @ look_asap," vysekla mu poklonu k narozeninám a připsala: „Přeji mu kromě zdraví a stále dobré nálady hlavně to, aby se mnou vydržel všechnu těžbu světa, kterou neustále zapojuji a někdy to není jednoduché, že Luky? Všechno nejlepší a ať nám to tak sluší! “

Felix Slováček a Jiří Suchý skončili po kolapsu v nemocnici!

Video se připravuje ...

Zda si vybuduje takový vztah i s Ivanou Gottovou těžko odhadovat, Gottová je přeci jen profík na každý pád. Už jen to, že mu svěřuje do péče něco tak posvátného, jako jsou profily Karla Gotta (†80) je sakra velký projev důvěry.

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
23. 1. 2022 • 00:41

Výše uvedený článek není pravda, protože je fakt, že Ivana Macháčková není profík, ale hloupá kráva a Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

aveneta
19. 1. 2022 • 16:10

Uživatel 5457257 - Ano jméno Sapík nemusí být totožné se známým tlustým kuchařem.... Sapíků může být více v jiném levlu

Uživatel_5457057
19. 1. 2022 • 13:33

Co má pan Sapík (kuchař) společného s Lukášem Sapíkem?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.