Zpěvačka Petra Janů na rovinu: Podváděla jsem sama sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Zpěvačka Petra Janů na rovinu: Podváděla jsem sama sebe!

Petra Janů
Petra Janů (Foto Aha! – Pavel Machan, Daniel Černovský, ara)

Přelom roku pravidelně trávila Petra Janů (69) na exotických Maledivách, letos ale z dovolené sešlo. Není to ale jediná změna, kterou zpěvačka v poslední době udělala. Upustila také od novoročních předsevzetí a soustředí se hlavně na své letošní velké plány.

Předsevzetí si přitom dávala zpravidla každý rok. „Vždycky jsem je ale první týden porušila, podváděla jsem sama sebe, a to jsem si připadala jako blázen,“ svěřila zpěvačka, která přelom roku trávila na své chalupě. „Mám ji na rakouských hranicích, 600 metrů nad mořem, takže sněhu je tady dost. Ale nelyžuju, chodíme jen s pejskem po lese na procházky. Ale hlavně je u mě jedna návštěva za druhou, takže se opravdu nenudím,“ směje se Janů, která ocenila, že letošní zima je po dlouhé době zase bílá. „Touhle dobou jsem jezdívala na Maledivy, ale v téhle době na to nemám ani chuť,“ řekla Petra, která kvůli pandemii raději zůstala v Čechách.

Letošní rok bude pro zpěvačku přelomový. V rámci koncertního turné oslaví padesát let na scéně. „Když mi bylo dvacet a začínala jsem, tak jsem si ani ve snu nepředstavovala, že by to mohlo tak dlouho vydržet. Všechny sny, které jsem jako mladá holka měla, se mi splnily, a dokonce i přeplnily. Takže já mám jenom jedno přání, aby všichni včetně mě byli zdraví, abychom už konečně mohli normálně žít,“ uzavřela Petra.

Trojitá tragédie v rodině Petry Janů! A Absolonová zaplatila za Hornu dluhy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5566930
15. 2. 2022 • 15:23

Dobry den, nevim jestli znate osobni duvody pani Janu proc nemela deti. Asi tezko, ze? Takze nazyvat nekoho "jalovici" muze jedine uplne hloupa zenska.

aveneta
9. 1. 2022 • 19:59

Petra....jo slušný hlas, pár dobrých písní, ale obětovala té své kariéře vše...nejen ty šílené peníze na vizáž, ale také se stala kvůli tomu "jalovicí" stárneme všichni ani jí se stáří nevyhne

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.