Burešová obviněna z nevěry! Co na to Forejt? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Burešová obviněna z nevěry! Co na to Forejt?

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová (Profimedia.cz)

Oblíbená herečka Eva Burešová (28) zažila na sociálních sítích už ledacos, ale s tímhle se ještě nesetkala. Cizí slečna ji obvinila z toho, že vypisuje jejímu partnerovi. Co je na tom pravdy a jak Burešová reagovala?

Neznámá slečna od Evy Burešové (28) požadovala, aby okamžitě přestala psát jejímu příteli Jamallovi. „Dobrý den, byla bych ráda, kdybyste přestala psát mému příteli. Samozřejmě se mi to nelíbí. A myslím si, že Přemkovi by se to také nelíbilo,“ napsala slečna, která si nebrala servítky a do celé kauzy vtáhla rovnou i Evina přítele Přemka Forejta (34).

Hvězda Slunečné Eva Burešová: V novém diáři poodhalila soukromí!

Video se připravuje ...

Herečka to ale celé vzala s humorem. „Hledá se kluk jménem Jamall, kterému prý vypisuju. Mě by to fakt zajímalo, protože žádného takového neznám,“ napsala Burešová na svůj profil na sociálních sítích. I její fanoušci se celé kauze zasmály, podle nich nemá Eva něco takového zapotřebí a mimo jiné taky čas.

Forejt a bronzová Burešová: Že mi cenu předával Přemek bylo romantický!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.