VYSTŘIHLI ZÁBĚRY Z DOKUMENTU! Gottová svolila k jejich zveřejnění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

VYSTŘIHLI ZÁBĚRY Z DOKUMENTU! Ivana Gottová svolila k jejich zveřejnění

Ivana Gottová ukázala další nezvěřejněné záběry manžela s vnoučky
Ivana Gottová ukázala další nezvěřejněné záběry manžela s vnoučky (Profimedia.cz, reprofoto Bontonfilm)

Do kin ve čtvrtek oficiálně vešel dokument Karel o posledním roce života Karla Gotta (†80). Vdova po zpěvákovi Ivana (45) do světa poslala další nezveřejněné záběry a také prohlášení o tom, že chystá další slavnostní projekci.

Řada pozvaných totiž pondělní slavnostní premiéru nestihla. „Kvůli pracovním povinnostem či z jiných důvodů nemohli film Karel zhlédnout. Rozhodla jsem se, že se pro ně v nejbližší době připravím soukromou projekci,“ plánuje Ivana Gottová.

„Na život!“ připíjí si Karel Gott v ukázce z filmu KAREL

Video se připravuje ...

A rovnou fanouškům spolu s tvůrci filmu ukázala další vystřiženou scénu. Zpěvák je na ní zachycen s vnuky Vojtou (11) a Honzíkem (10), dětmi od druhorozené dcery Lucie (34) během posledních Velikonoc v roce 2019. Plete s nimi pomlázku, malují vajíčka. „Já, když jsem byl v tvém věku, tak jsem na vajíčko namaloval celou bitvu u Lipan,“ chlubí se ve scéně z chalupy v Doubici, kterou si nakonec užil od dostavění jen dva roky. 1. října 2019 podlehl akutní leukemii.

Velký zájem

Pro premiérový víkend (čt až ne) má film Karel na programu hned 241 kin po celém Česku, pro zajímavost – nového Bonda o prvním víkendu promítalo o 21 kin méně... „Jsme rádi, že provozovatelé kin filmu věří tak jako my,“ řekl Ondřej Kulhánek ze společnosti Bontonfilm. „Některá promítání byla vyprodaná už minulý týden a my doufáme, že diváci na něj do kina budou chodit. Režisérce Olze Malířové Špátové se totiž povedlo vytvořit opravdu výjimečný film,“ dodal.

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

Video se připravuje ...

Státní vyznamenání

Ivana Gottová by měla ve čtvrtek 28. října převzít za svého zesnulého muže in memoriam Řád bílého lva, který mu udělil prezident Miloš Zeman (77). Ten nyní bojuje se zdravotními problémy a není tak jasné, jak vlastně bude galavečer na Pražském hradě vypadat.Přečtěte si
-bello-
10. 10. 2021 • 14:10

Špátová nemít matku a toho svého dědka, ke kterému odešla od lesbického vztahu pro jeho sperma, tak by nenatočila nic.
I tak je to děsivé, kdy Ivana z toho udělala hnus, kde odkrývá žal a beznaděj umírajícího člověka, který se dozví, že tady za chvíli nebude, neuvidí krásu kolem sebe a nic už si neužije.
I ta fotka, kde mu podává Ivana "křišťál živé vody " je příšerná.Ta blbka ho tam prostě p o u ž i l a a jesně i vidět, jak sebe kontroluje a pošilhává do kamery.Z kolika snímků se vybrala ?!!!!
Gotta jsem nesnášela, ale lidsky trpím, když vidím jen tuhle fotku, natož zaplatit za to kino.´
Ivana Gottová je přesvědčená, že všichni musí shlédnout, protože přece není možné, že by nechtěli A blbá Špátová natočila co vlastně ?

jity
10. 10. 2021 • 12:59

Také píši svůj názor na vaši svobodu slova. To neznamená, že v té svobodě musí být závist a hlavně nenávist. O tom snad ta svoboda slova neni.

janapi
10. 10. 2021 • 11:26

Co to melete za nesmysly? Obě starší dcery dostali od táty nejenom byty-ale ta nejstarší i několik aut, které kdesi potratila....chatu, kterou s matinkou probendila....obě v jejich 18.letech obdrželi od táty bankovní kartu určitě s nemalým obnosem a protože Karel poznal, jak si jeho prvorozená dcerunka s penězi počíná...udělal součet - dal dorovnání a pak poznal i její další falešnost! Jak se vyrovnal s Luckou-to nebylo publikováno a ona se nikde nevykecávala. Jinak Karel zanechal závěť a není povinností Ivany ji nedodržet a na úkor společných dcer s Karlem cpát finance do D.G a její matinky! Jediný kdo se na jméně Karla přiživuje je Dominika!

lekno
9. 10. 2021 • 22:23

Vypadá to, že Ivana odmítnutí pozvání pod rúznými omluvami - netoleruje. Že třeba někdo z pozvaných ten film prostě vidět nechce, ji jaksi nezajímá. Bude asi organizovat soukromé projekce až dokud na ten film nedostane všechny, které pozvala. Přijde mi to poněkud děsný. Vždyť, kdo chce a nestihl film vidět, najde si ho už teď v kině. A kdo nechce – nepotřebuje její soukromou projekci.Tak co ty lidi, kteří nepřišli, jde znova nutit do shlédnutí toho smutného díla ! Bych jí oznámila přímo, že film nechci vidět. Ale to se Ivance nezmúže říct nikdo z pozvaných. No, asi všichni kromě mne touží vidět to odcházení a bolest Káje..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.