Premiéra dokumentu Karel: Rozbroje mezi Gottovými dcerami! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Premiéra dokumentu Karel: Rozbroje mezi Gottovými dcerami!

Premiéra filmu Karel: Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly
Premiéra filmu Karel: Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly (Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek)

Dlouho očekávaná premiéra dokumentu Karel o národem milovaném Karlu Gottovi (†80) poodhalila i napjaté vztahy mezi Slavíkovými nejstaršími dcerami. Lucie Kovaříkové (33) si na adresu Dominiky Gottové (48) nebrala servítky!

Dominika se nezúčastnila pondělní slavnostní premiéry i přesto, že nakonec pozvánku dostala. Vše tak napovídá tomu, že kvůli svým alkoholovým excesům a nevhodnému chování je tak trochu černou ovcí rodiny.

Nemám zájem

Ke Slavíkově nejstarší dceři se tvrdě vyjádřila i její sestra Lucie, kterou pojí přátelské vztahy s vdovou Ivanou Gottovou (45). „S Ivanou skvěle vycházíme, voláme si a víme o všem, co děláme. Nemám zájem se s Dominikou stýkat, když vidím, co předvádí,“ řekla upřímně Lucie, kterou na premiéru filmu doprovodili synové a nový partner Lukáš.

František Janeček: S Gottem jsme byli 50 let přátelé! Jeho smrt mě strašně zasáhla

Video se připravuje ...

Tvrdé osočení

Sama Dominika se ozvala v předvečer premiéry, kdy do médií poslala dopis, ve kterém osočuje svou macechu a obviňuje ji, že nectí otcův odkaz. „Nezajímá se o místo posledního odpočinku jeho rodičů v Újezdu u Svatého Kříže, kde chtěl být, jak se mi sám svěřil, pochovaný. Komplikuje vzpomínkové projekty, které se chystají, a v neposlední řadě zasahuje do otcových rozhodnutí,“ napsala Dominika na Ivaninu adresu. Vdovu toto osočení nechalo chladnou a nijak na něj nereagovala.

Lucie Bílá na premiéře filmu Karel: Zpívat Kájovi nad rakví bylo strašně těžké!

Video se připravuje ...

Dorazí později

Dominika pak deníku Aha! potvrdila, že dostala pozvánku na premiéru, ale... „V pondělí večer jsem byla s kamarády a vzpomínala na tatínka po svém. Přiletím v polovině října, zajdu tátovi na hrob a na film se půjdu podívat v klidu a bez těchto pompézností,“ vzkázala nejstarší Slavíkova dcera z Finska.

Ivana ji úplně vymazala

Ivana Dominiku vynechala i v samotném dokumentu, jenž vznikal pod taktovkou režisérky Olgy Malířové Špátové (37) a mapuje poslední roky Gottova života. Na červený koberec slavnostního večera přišla vdova v doprovodu dcer Charlotte ( 15) a Nelly (13).

Démon alkohol

Gottova nejstarší dcera neustále řeší problémy s vykutáleným partnerem, finským hudebníkem Timem Tolkkim (55), se kterým se schází a následně pořád dokolečka rozchází. Nemůže zavadit o dobrou práci a má jen dluhy. Velký problém má Dominika také s alkoholem a léky, jejž slíbila tatínkovi před jeho smrtí vyřešit, ale stále s tím bojuje...

Michal David na premiéře filmu Karel: Raději si připravil kapesník!

Video se připravuje ...

Mistr basů Karel Vágner Zagorka by to neustála!

Muzikant Karel Vágner (79) zažil se Slavíkem mnoho veselého i smutného. Proto na premiéru dokumentu kráčel se strachem, jak to emočně zvládne. Od návštěvy kina ho zrazovala i Hana Zagorová (75)! Mistr basů jí volal do nemocnice, kde se zpěvačka stále zotavuje po kolapsu. „Když jsem jí pověděl, že jdu na premiéru, tak řekla, že by to neustála. Víte, Hanka je strašně citlivá a tohle by na ni bylo moc,“ svěřil deníku Aha! Vágner. Nakonec ale šel i s manželkou. „Mám strach, jaké to bude. Nechám se překvapit a nebudu nic předjímat. Zažili jsme spolu veselé věci, máme spolu spoustu historek,“ netajil se muzikant. „Snad to ustojím, kdyby ne, tak se slzám bránit nebudu. Ten film by se měl jmenovat Mimozemšťan, byl to člověk, který tuhle branži učil, jak být férový a nepodrážet. Kdyby byla katedra profesionalismu naší branže, tak by byl rektorem,“ dodal Vágner.

 Přečtěte si
alzbeta59
9. 10. 2021 • 03:30

Ja to vidim na:

Horka, studena a do klece

svatadala
7. 10. 2021 • 18:14

Bože, zase otravuje ta alkoholička a feťačka Dominika. Tak odpornou ženskou hned tak nenajdete. Fuj.

jity
7. 10. 2021 • 12:57

Proboha hanannige, vždyť ti to nikdo nevěří. Ivana byla a zůstane právoplatnou manželkou Karla Gotta. Ty jsi jen zralá na léčení.

hanainge
6. 10. 2021 • 23:01

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a zasloužila se o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma, která nemá žádné problémy s alkoholem! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.