Poslední dny Gotta: ŽÍZEŇ, KTERÁ NEŠLA UHASIT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Poslední dny Gotta: ŽÍZEŇ, KTERÁ NEŠLA UHASIT!

Stovky fanoušků uctily v pátek na malvazinském hřbitově na pražském Smíchově památku Karla Gotta (†80). Uplynuly totiž dva roky od chvíle, kdy zpěvák podlehl akutní leukemii. Své poslední dny a hodiny popsal v autobiografické knize Má cesta za štěstím – a doslova z nich mrazí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
05. 10. 2021 20:15

Uživatel_5457057 :
Nezavádějte zase.. Píšu podle svého a nechci nikoho kopírovat. Smála bych se sama ze sebe, kdyby jsem mé příspěvky podporovala dalším nickem. Nemám tuhle potřebu. Používám slova, které mi přijdou do hlavy, vždyť je běžné, že lidi tu používají podobná slova. A já zase nemám moc bohatou slovní českou zásobu, tak nevím, co chcete - abych používala jenom slova, které se zde ještě vúbec neobjevili ? Co se týče souhlasu se vším, tak to asi neznáte některé naše diskuze z minulosti.. Ale teď jsem psala aktuálně na tuhle diskuzi a myslím, že nebyl dúvod, aby se po bello tak zuřivě vyjelo..

Uživatel_5457057
05. 10. 2021 17:18

lekno, to byla moje narážka,že používáte její slova, prostě s ní ve vším souhlasíte. Tudíž to svádí k tomu, že si může kdokoliv si udělat jiný nick a tím se "podporovat". Na diskuzích je to častý jev.

lekno
05. 10. 2021 15:50

Uživatel_5457057 : To je moj nick, nie od -bello-.. Lekno je slovenský názov rastliny. Po česky – leknín. Píšem tu v češtine alebo slovenčine, podľa nálady. Snáď tento text pochopíte a nebude nutný preklad do češtiny..

Uživatel_5457057
05. 10. 2021 10:59

-bello-, vy máte nový nick "lekno"?

-bello-
04. 10. 2021 23:14

lekno
dobře napsané, zejména nyní, kdy se vrhnou na Dominiku tuplem.
Za mě díky

lekno
04. 10. 2021 21:43

Bello zde napsala svúj názor na postoj lékařú + K. manželky a pak, jak ji připadal KG. Kvúli tomu nebylo nutné se do ní tak agresivně pustit.. Má pravdu - travina se schovává za „každý“ nebo „my“. Ta bude zřejmě mluvčí všeho „rozumného“ lidstva a obává se, že bello ji přebere i ten post ředitelky zemekoule.. Jo, ona – madam travina rozhodla, „kdo přesně bude kecy od bello žrát“.. A ten počet urážejících výrazú na bello od traviny + omezený útok od kristinn – zaujatost bez kousku objektivity.. Proč by nemohla bello napsat svúj názor, že ji Kája přijde jako slizoun, když ho tak vnímala ? Asi nebyl právě typ chlapa, co by ji imponoval.. Není povinna ho zbožňovat, být jeho fanynka a zpívat o něm chvalozpěvy. Byl člověk, ne Búh a svatec nebyl. Mně se taky nelíbilo, jak se zachoval k Dominice, které bylo odňato její právo na dědický podíl z majetku otce. Dary, /finanční i hmotné/, které od něho dostala, když žil – nebyli dostatečná kompenzace, neboť ten d. podíl by byl mnohem vyšší. Dominika by teď mohla též dělat ze sebe paní domácí po zbytek života jako Ivana a nebát se, jak skončí - kdyby dostala to, co ji ze zákona púvodně náleželo. Mohou to zakecávat celá léta, ale tohle je fakt a faktem zústane. Nikdy to nebudu vnímat jako správné rozhodnutí od něho - otce Dominiky.

-bello-
04. 10. 2021 11:11

to : travina
-------------------------------------------------------------------------------
nebydlím, mám styky a vím . Mám se skvěle .
A teď neruš, vypadni, dej pokoj. Nemám na tebe čas a psát si tady u Gotta donekonečna už nebudeme.
Všimla jsem si, že kydáš hnůj na každého, kdo se dotkne Gotta, Gottové /Ivany / .

Fanky jsou vždycky divný . A to od pubertálních po ty senilní A leckdy hysterický a mnohdy sprostý, že ?
------------------------------------------------------------------------
Z mé strany je zde vůči tobě TEĆKA.
Vem si na to ap ĆTEČKA

travina
04. 10. 2021 12:22

Bello, myslíš si jak si chytrá, bezvadná, všechno znáš, ale spadni už z těch tvých výšin. Jsi fakt trapná. Kydat hnůj na Gotta je opravdu sprosťárna, jenomže ty kydáš hnůj na každého, o kom se zde píše. Ještě nikdy jsi nenapsala o nějaké osobě něco pochvalného, jsi opravdu trapná a odpovídat mi nemusíš, tvoje slova jsou stejně naprosto zcestná. HOWGH

Uživatel_5524809
03. 10. 2021 21:44

Do you need a quick loan?
Have you been denied a bank loan?
Do you need a loan during this pandemic?
interest rate of 2% no matter your location
Do you need a loan to solve your financial problems?
If so, then you are in luck because my company lends for a short time and the interest rate is low. If you are interested, Kindly reply to us at (Whats App) number­:+9193­941339­68 pati­alale­giti­mate5­15@gma­il.com Mr Jeffery.

-bello-
03. 10. 2021 23:15

Uživatel_5524809


oprav si English, blbe! !
Máš zato, že sem chodí dementi ?

hanainge
03. 10. 2021 18:38

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková nikdy neuvěděla i neví, co Karel Gott potřeboval a Ivana Macháčková nikdy není láskou Karla Gotta, protože Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

uschi
03. 10. 2021 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
02. 10. 2021 20:28

Travino, s tou ♦ bello nepochodíš. Tá si bude mlieť stále svoje deb*iliny...Ivanu, keby mohla, v lyžičke vody utopí a pritom jej nesiaha ani po pol podrážky na topánkach...Je to úbohá chudera, ktorá "všadebola a všetkovidela a vedela"...Možno mala zálusk na Gotta a ten ju zvysoka okašlal...

neznalek88
02. 10. 2021 18:01

Autor článku psal horkou jehlou, v prosinci 2019 jak je uvedeno, že mu lékař řekl jeho zdravotní stav, tak v prosinci 2019 už Karel nežil.
Jinak kniha je pěkná a je od paní Ivany pěkné, že to dotáhla do konce.

lekno
02. 10. 2021 16:17

Kdoví, jak to s ním bylo doopravdy.. Mohla bych knihu vnímat jako jeho 100% dílo, kdyby ho on povolil k vydání a knižní podobu si mohl i sám pak přečíst. Jenomže to už KG nestihl. Takhle mi to připadá, že se jedná o dílo, kde autorství Káje jako jediného tvúrce obsahu textú není spolehlivě zaručeno..

neznalek88
02. 10. 2021 18:03

Tak si knihu laskavě přečtěte a nešiřte zde bludy.

lekno
02. 10. 2021 18:35

Jako bludička, která nemá nic jinýho na práci a jen tu šíří bludy.. K smíchu. Vaše přezdívka se k vám hodí..

neznalek88
02. 10. 2021 19:53

No a tvoje přezdívka je přímo úchvatná. Tak se jdi někam lekat a neotravuj tady. Čau.

lekno
02. 10. 2021 21:27

Jak se říká - „Nejhorší srážka v životě je srážka s blbcem.“ Tak se tu měj, neznalek a užívej si beze mne kydání v diskusi. Jde ti to dobře..

-bello-
02. 10. 2021 15:25

Gotta jsem nikdy nesnela, vždycky mi přišel jako slizoun, ale jeho osobní lékař měl zvážit tu " pravdu "!
Žil Gott opravdu, nebo vyděšeně čekal 9 měsíců a loučil se a vlastně už nevníma, protože to bylo jako čekání kdy už a jistě to bylo až drasticky vyčerpávající pro vyděšenou duši.Krucinál, tohle mi na " demokracii " v lékařství vadí !
Iluzi života mu měl lékař ponecht, velmi dobře znal jeho psýchu .
O závěť se dávno postarala Ivana, tak mohl Gott žít v naději.Tohle bylo kruté

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.