Poslední dny Gotta: ŽÍZEŇ, KTERÁ NEŠLA UHASIT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Poslední dny Gotta: ŽÍZEŇ, KTERÁ NEŠLA UHASIT!

Stovky fanoušků uctily v pátek na malvazinském hřbitově na pražském Smíchově památku Karla Gotta (†80). Uplynuly totiž dva roky od chvíle, kdy zpěvák podlehl akutní leukemii. Své poslední dny a hodiny popsal v autobiografické knize Má cesta za štěstím – a doslova z nich mrazí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

travina
02. 10. 2021 19:18

Bello, ty prášky co ti dávají v Bohnicích způsobují ještě větší pomatení tvého mozku, než bylo dříve. Gott a slizoun ... ty jsi fakt cvok!!!!!!

-bello-
03. 10. 2021 01:52

travina
já tě nechápu.Počkám si, až tobě řeknou, že za půl roku ti skončí život , co nám o tom povíš..Jo Gott slizoun, no a co jako ?

travina
03. 10. 2021 04:48

bello, ohledně té pravdy, kterou lékaři Gottovi na rovinu řekli ..... tak s tebou souhlasím do posledního puntíku. Muselo to být pro něho a vůbec pro každého, kterému lékaři tuto krutou pravdu sdělí hrozné! Ale to, že považuješ Gotta za slizouna, to jsi fakt cvok. Jsme na diskuzi už zvyklí, že je podle tebe každý hrozný, každého pomluvíš, setřeš, nenecháš na něm nitku suchou. Ale toto už je fakt fantas magorie.

-bello-
03. 10. 2021 11:55

travina
zvykla jsem si na " diskuzích " , že někteří jedinci, aby ovlivnili se schovávají za " my , národ, všichni ...atd. " Zrovna tak jako Ty , anebo ta Slovena shora. Mně je to jedno.Chápeš?
A říkám znova , že Gott v mluveném projevu má hlas , který mi zní slizce, a jako slizouna ho já vnímám a vím své.Víc o tom neřeknu.
A coby zpěvák je mi skoro lhostejný. Ale to údobí, kdy čekal na smrt bylo vůči němu strašně nefér ! A přisadím si! Nefér od doktorů, ale i Ivany .Ivana s ním žila a znala jeho psýchu a věděla, jak ho to položí.Mohla se s doktory dohodnout, ať mu to neříkají.To neudělala
Tečka !

travina
04. 10. 2021 08:16

bello, jsi namyšlená, zlá, arogantní a pomatená k.ráva. To si myslí každý, kdo je jen trošku rozumný. Nepotřebuji se za nikoho schovávat, jsi fakt hloupá.Ty se chováš jako ředitelka zeměkoule, ale jsi pouze bláznivá psychopatka!!!!! Ty a hanainge potřebujete opravdu léčit, protože si to vůbec neuvědomujete. A nebo najít si nějakého chlapa a žít normální život!!! Prakticky jste obě chudinky zralé na léčení. A piš si co chceš, tvoje kecy žerou pouze ti, co slepě věří všemu, co je psáno v bulváru, čili i tobě Hanaige je ale přece jenom lepší, ta píše pouze bludy o Gottovi, jenomže ty každého pomluvíš a píšeš hnusoty. Jak to holka stíháš, že u každého bydlíš???Přeji ti hezký den a ať se ti dobře zvládá ta honička po diskuzích

adeso
02. 10. 2021 14:16

musím uznat, že kniha Gotta, o tom jak popisuje své poslední chvíle utrpení před smrtí, jak by vypil vanu vody, jak měl sucho v krku, a spoustu dalších perliček - no to jsem ještě nečetl..... Asi byla lepší kultura

hodnotyzivota
02. 10. 2021 14:01

I. Nebo je úspěch pasvilu naprostý výmysl a Dominika je
s penězi i proto na dně.

Tak si, milí čtenáři, vyberte, co je pravda.

hodnotyzivota
02. 10. 2021 12:40

Luboš Procházka
- prakticky co článek, to obrovské chyby
anebo
záměrné uvádění nepravd.

Co tak konečně začít psát pravdu, nebo ještě spravedlivěji
přestat psát???!!!

A. Anebo váš paskvil měl obrovský úspěch, prodalo se 11 tis. ks - t. j. zisk autorů v NĚKOLIKA milionech,
B. anebo Dominika G. (častokát Vámi označována za autorku, které jste při psaní pomáhal) JE PŘI VÁS CHUDERA, kterou jen zneužíváte a vykořisťujete.

Jak se po tom všem vámi nakydaném hnoji ješte opovažujete psát o panu Gottovi a dále se na něm přiživovat!

-jiricka-
02. 10. 2021 11:40

To snad ani není možné co tu zase píšete za bludy, pan Gott v prosinci 2019 již nežil !!! Alespoň si to po sobě zkontrolujte než něco napíšete

mlha
02. 10. 2021 09:47

Nic proti p. Gottovi ale již je to vše otravné, a manželka jen honí peníze nic nového již nebude

manunu
02. 10. 2021 10:10

mlha: Nikdo vás nenutí články číst. Bulvár čerpá ukázky z knihy Má cesta za štěstím. Určitě se najde dost lidí, kteří si článek rádi přečtou. Kniha je velmi povedená, dojemná, koupila jsem ji mamce k narozeninám. Myslím, že pro fanoušky K. Gotta to bude i vhodný vánoční dárek.

Uživatel_5457057
02. 10. 2021 10:20

Vy máte asi mozek v mlze, jinak to není možné . Tak co na tyto stránky lezete? Nikdo vás přece nenutí, když vás to otravuje, tak nečtěte. A hlavně nepište urážky. Manželka peníze rozhodně nemusí honit, tak si ty vaše blbé kecy nechte pro sebe.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.