Ministra Vojtěcha zná Mádl jako své boty! Osm let spolu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Ministra Vojtěcha zná Mádl jako své boty! Osm let spolu

Jiří Mádl a Adam Vojtěch.
Jiří Mádl a Adam Vojtěch. (archiv Blesku)

Herec a režisér, který se proslavil debutem Karla Janáka Snowboarďáci, pochází z jižních Čech, kde studoval na biskupském gymnáziu v Českých Budějovicích. A překvapivě s Jiřím Mádlem (34) chodil do třídy i současný ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34).

Jak herec, který se v současnosti účastní natáčení nového snímku Pánský klub, přiznává, vídají se se svojí bývalou třídou poměrně pravidelně, zůstávají v kontaktu. „Docela dost, tak dvakrát ročně máme sraz, v Budějicích. Vídáme se,“ sdělil Mádl webu Super.cz.

Jiří Mádl je bez ženské! Jak by jeho vyvolená měla vypadat?

Video se připravuje ...

K opětovnému jmenování Adama Vojtěcha se ale herec vyjadřovat nechtěl. „Známe se od 11 let, osm let jsme spolu seděli v lavici. Mně nepřísluší komentovat jeho práci. Byli jsme velmi umělecky cítící třída, hráli jsme různá divadla, zpívali, tančili, pořád něco vymýšleli. Fakt hodně kulturní třída a Adam se se svým talentem uplatnil,“ cituje ho uvedený portál.

Kotek se bude divit: Koho by chtěl Mádl jako filmového parťáka?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.