Jaroslava Obermaierová (74): Zuří a vyhrožuje Mádlovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Jaroslava Obermaierová (74): Zuří a vyhrožuje Mádlovi!

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová (P. Machan, M. Pátek)

Jedno slovo Jaroslavu Obermaierovou (74) rozpálilo doběla! Může za to Jiří Mádl (33), který se snažil jen pomoci, jenže prý zvolil urážlivý slovník. „Až ho potkám, za rámeček si to rozhodně nedá,“ vyhrožuje hvězda seriálu Ulice.

Na počátku byl určitě dobrý úmysl, ale kvůli oslovení, které Mádl používá v reklamních spotech v kampani Zachraň bábu, zachraň dědka, nepadl na úrodnou půdu. „Kdykoliv tento spot zahlédnu v televizi, mám chuť toho kluka proplesknout! Je to neskutečná drzost nazývat nás starší bábou s dědkem,“ rozčiluje se herečka, která sama před odkud nevychází.

„Je od něj hezké, že se chtěl zapojit a pomoci, ale takhle, Jirko, určitě ne! Měj trochu úcty ke stáří, i ty to jednou poznáš, jaké to je, na vlastní kůži,“ vzkazuje herci představitelka drbny Nyklové. „Nejsem sama, kdo s tím má problém, se Zdenou Hadrbolcovou jsme vždy nazlobené, když nám scenaristi v Ulici dají do scénáře,že stařeny si povídají. Není přece tak těžké, být ke svému okolí slušný, ona slova můžou zraňovat,“ dodala Jarka, která se těší, že se v červnu vrátí do nekonečného seriálu.

Zachraň bábu, zachraň dědka!
Herec a režisér Jiří Mádl zahájil kampaň Zachraň bábu, zachraň dědka a spustil webovou stránku, na které si mohou lidé stáhnout leták a s jeho pomocí pak nabídnout seniorům pomoc, především zajištění nákupů či vyzvednutí léků. „Chceme, aby lidé aktivně pomáhali těm, kteří jsou v současné situaci tou nejohroženější skupinou, tedy seniorům. Jde o to, že v tuhle chvíli je spousta ochotných dobrovolníků, ale nikdo se jim o pomoc nehlásí. Senioři povětšinou neumí zacházet s moderními technologiemi, proto je nezbytné dostat k nim informace takovým způsobem, jaký u nich funguje,“ řekl Mádl.

Jaroslava Obermaierová - Tablet od srdce:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.