Zlé tušení Adama Vojtěcha: TOHO SE BOJÍM NEJVÍC | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Zlé tušení Adama Vojtěcha: TOHO SE BOJÍM NEJVÍC

Adam Vojtěch neskrývá obavy.
Adam Vojtěch neskrývá obavy. (Twitter Andrej Babiš)

Čtyřiatřicetiletý bývalý ministr zdravotnictví se vyjádřil ke svému případnému návratu do úřadu a z čeho má kvůli současné epidemii největší "vítr".

 

 

 

 

„V tuhle chvíli je to pro mě uzavřená kapitola. Nemám ambici, abych se na ministerstvo vracel po několika měsících. Nebylo by to úplně dobře," rezolutně prohlásil Adam Vojtěch na CNN Prima NEWS a dodal: „Sám vím, pod jakým tlakem člověk je a kolik problémů musí řešit. Ale určitě by bylo dobře, aby byla situace co nejvíce stabilizovaná. Častá výměna ministrů není pro resort pozitivní. Máme půl roku do voleb. Asi by bylo fajn, kdyby se zase nedosazoval nový ministr. Je to ale rozhodnutí pana premiéra a pana Blatného."

Vojtěch o roku s covidem. A co říká na utajený večírek u kmotra Bendy?

Video se připravuje ...

„Jsme zavření dlouho, jsme frustrovaní. Ale musíme se na to dívat z pohledu nemocnic, které jsou zaplněné. Lůžka na JIP nemohou přijímat necovidové pacienty, což může mít devastující dopad na zdravotní stav společnosti. Toho se bojím nejvíc. Musíme odkládat operace, pacienti čekají měsíce i na onkologické operace. Potřebujeme lůžka vyprázdnit. Jsem v představenstvu ústeckých nemocnic a vidím, jaká je situace. Personál je vyčerpaný, i pro ně je to dlouhé a náročné. Ti lidé mohou i do budoucna ze zdravotnictví odejít, protože vyhoří, " neskrývá své nejhorší obavy ex-ministr zdravotnictví.

Vojtěch v Blesku: Opatření potřebujeme, muzikály bych ale nerušil. Školy mají zůstat

Video se připravuje ...Přečtěte si
jasnovidec01
21. 7. 2021 • 17:21

V tuhle chvíli je to pro mě uzavřená kapitola. Nemám ambici, abych se na ministerstvo vracel po několika měsících. Nebylo by to úplně dobře," rezolutně prohlásil Adam Vojtěch ::proč jsi tam tedy lezl mladej..samej dementní ministr..copak nejsou normální lidé co mají svůj rozum ?

Alva
4. 2. 2021 • 09:49

Pan Vojtěch,pokud má v hlavě,tak se nemůže znovu vrátit tam,odkud byl odejit.

anonymus
3. 2. 2021 • 14:53

Tak at jde soudruh Prymula makat do nemocnice misto toho večnyho obcházení médií a plkání nesmyslů! Když byl ministr tak stahoval doktory ze zahraničí a nařizoval pracovní povinnost studentům. Ale sám makat nepůjde "odborník"!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.