Ze slov Basikové mrazí! Šokující PRAVDA o Prymulovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Ze slov Basikové mrazí! Šokující PRAVDA o Prymulovi?

Bára Basiková
Bára Basiková (Petr Kobliha)

Bára Basiková (57) je známá tím, že se ráda vyjadřuje k politické situaci v České republice. Rozhodně nepatří mezi stoupence momentální vlády a nesouhlasí s opatřeními, která zavedl nový ministr zdravotnictví Roman Prymula (56).

Proto se známá zpěvačka rozhodla analyzovat Prymulův projev k občanům Česka. „Viděli jste úterní projev ministra Prymuly k občanům? Samozřejmě, když nic jiného, snad poprvé za celou dobu jsme mohli slyšet: Omlouvám se. Dokonce věty: Mrzí mě to, jsem taky jen člověk, přijímám zodpovědnost… To vše by se mohlo zdát jako pozitivní vzkaz celé zemi. ALE!... Zeptám se na jediné, i když byl projev snahou o navázání lidskosti vůči společnosti, sledovala jsem oči pana Prymuly…

Podívejte se, jak si nainstalovat eRoušku: 

„Nevšimla jsem si náznaku empatie, pokory, emocí. Ať už mluvil o číslech, mrtvých, vysvětloval, omlouval se, prosil… Pohled byl celou dobu chladný. Neměnil se. Byl stejný. Prázdný,“ napsala podle Expres.cz Basiková a několik lidí jí přitakalo. „Projev byl tak chladný a bez špetky citu, že jsem měla spíš pocit, že se s námi loučí, jako by byl za pár minut konec světa!“ okomentovala její příspěvek jedna z uživatelek sociálních sítí.

Hryc promluvil o testech. Jak na tom herec je? A covid vzal Basikové lásku

Video se připravuje ...Přečtěte si
janakveton
30. 10. 2020 • 20:59

Bože, ta je pitomá! Ať zpívá a laskavě se neplete pořád do politiky!!!

Zombie_1
25. 10. 2020 • 09:18

Božíčku, té staré blbce při vyšetření covidu vytáhli špejlí ten zbytek mozku co tam ještě zbyl. Nevzdělanec chce hlásat moudra. No to se může stát jen v této šílené zemi. Zase bere?

-bello-
19. 10. 2020 • 23:56

Navrhuju všem!
Až povolí nařízení a začne se hrát, jakmile se Basiková objeví na
jevišti, všichni v hledišti začnou na povel bučet !
Třeba potom do tý Anglie odfrčí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.