Krvavý start Specialistů: Podříznutá máma děsila i Hánu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Krvavý start Specialistů: Podříznutá máma děsila i Hánu!

Ránu na krku oběti vyráběli maskéři tři hodiny.
Ránu na krku oběti vyráběli maskéři tři hodiny. (TV Nova)

Hned na úvod začnou zostra. Dnešní premiérový díl Specialistů bude plný krve a ani ostřílený seriálový kriminalista Jiří Hána (44) na natáčení jen tak nezapomene. Stále má před očima podříznutou matku!

Tým pod vedením Martina Dejdara (55) musí vyřešit děsivou dvojnásobnou vraždu. Pro Hánu alias kapitána Kováře to byl jeden z nejděsivějších zážitků. „Pohled na podříznutou matku nebyl vůbec příjemný. Maskéři odvedli dokonalou práci. Musím přiznat, že ze všech těch vražd, které jsme vyšetřovali, mi tento moment zůstává před očima,“ prozradil herec. Někdy mu prý bleskne hlavou, co všechno asi musí kriminalisté zažívat, když tyto zrůdnosti vyšetřují. „Pohled na mrtvého člověka, neštěstí té samotné situace a vůbec vše, co s tím souvisí. Opravdu před jejich prací smekám,“ přiznal Hána. Nové Specialisty můžete sledovat už dnes od 20.20 na Nově.

Specialisté: Jak to Evě Leimbergerové sluší na skejtu?

Video se připravuje ...

Drsné podmínky

Kvůli covidu se loňské březnové natáčení muselo přesunout na léto, takže herci se pařili v zimním oblečení. Podle Hány to ale bylo pořád lepší, než když jedna komparzistka musela v předchozích dílech ležet coby mrtvola zahrabaná v bahně jen ve spodním prádle. „Byla jí taková zima, že skoro nebylo možné natočit její záběr, protože se pořád třásla. Bylo mi jí líto,“ svěřil se herec.

Specialisté: Oběšenec a rozzlobený bratr Mariky Šoposké!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.