Holubové mají lidé dost: Zmizte do Anglie! Co je tak naštvalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Holubové mají lidé dost: Zmizte do Anglie! Co je tak naštvalo?

Eva Holubová
Eva Holubová (Instagram Eva Holubová)

Eva Holubová patří mezi celebrity, které neustále sdílí dlouhé texty a snímky na sociální síti. Herečka ze seriálu Slunečná bere Instagram jako takový svůj deníček a dlouhé popisky jsou pro Evu pravděpodobně jakousi terapií. Některé její komentáře však uživatele více než štvou a tak ani Holubová nesklízí jen pozitivní ohlasy. Nedávno dostala pořádně za uši za svá slova pod příspěvkem herečky Alice Bendové.

„Miluju tvůj tanec, ale nějak si ho dneska nevychutnám. Buďte rádi, kde jste. Tančete, dokud můžete. Mně tedy dneska do skoku nějak není,“ okomentovala příspěvek Bendové Holubová, kterou momentální situace v Česku psychicky zmáhá. „Evičko, je to kvůli situaci v naší zemi, nebo je ti špatně i fyzicky? Já strašně doufám, že bude lépe. Brzy,“ reagovala na komentář Holubové Bendová.

„Kvůli situaci v naší zemi, Aličko. Zůstaňte, jak nejdéle to půjde. Oni nás vedou do pekel. To je tak strašný. Ve Velké Británii už očkují čtyřicátníky, chápeš to? A ti naši nevědí, jak rozvézt vakcíny. Oni jsou horší než covid. Já už nemůžu,“ odpověděla jí Eva. Ta si vzápětí mohla přečíst dost peprná slova od uživatelů sociálních sítí, kterým celebrity už lezou silně na nervy.

Eva Holubová soucítí s týranými psy: Když ale měla mluvit o cvičení, rozpálila se doběla

Video se připravuje ...

„Pořád si jenom stěžujete a nadáváte. Bude asi nejlepší, když se seberete a odjedete do Anglie,“ napsal podle expres.cz jeden z uživatelů. „Jednou propagujete tu politickou stranu, jak je úžasná, a vzápětí jinou. Mám z vás čistě negativní pocit. Nic jiného. Když se mi někde nelíbí, prostě odejdu,“ zněl komentář dalšího občana Česka, kterému vadí, jak si hvězdy, které si žijí na vysoké noze, neustále stěžují.

Eva Holubová v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Proč nechtěla „prcat“ v Pelíškách?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Romanoo
2. 2. 2023 • 17:21

Holubová ? Ani naše stračeny by ji nechtěli ve svém chlévě .

honza1212
26. 3. 2021 • 00:44

Dnes přišel do ČT24 houslista Pavel Šporcl. Stěžoval si, že žije z ruky do úst, stejně jako všichni "umělci" (Šporcl je virtuos, oon kde umělec), že nedostávají žádné peníze, jsou na tom bídně. Přítomný ministr kultury Zaorálek mu řekl: Pane Šporcle, já jsem si ověřil, kolik jste dostal. Nejprve 500 tisíc, a tento rok dalších 260 tisíc, tedy vic, než tři čtvrtě milionu. Tak netvrťte, že jste nic nedostal! Šporcl měl respirátor, ale bylo vidět, že je mu to krajně nepříjemné, že se lidé dozvěděli, jak "umělci" jsou na tom špatně...

safinka59
11. 3. 2021 • 17:05

Bohužel, musela přijít celosvětová pandemie a umřít jeden a půl milionu lidí ( zatím ) ✝️, aby mnohým lidem došlo, co se v těch komediantech ukrývá, když měsíčně přicházejí o desetitisíce ! Nemají co žrát, nemají na nájmy, brečí a s nataženou rukou téměř žebrají !
Tyto ubohé lidské trosky , které neznají dále, než u hranic Česka, jsou urážkou pro slušné lidi !
Mimochodem, tím, že se sami pasovali do odborníků na pandemii, právo, odborníky... je směšné, ubohé a trapné !!!
Než si zakoupit vstupenky na tyto šašky, ráda zaplatím za vystoupení skutečného umělce deset tisíc, např. Dimas Kudaibergen !

aveneta
11. 3. 2021 • 12:26

Holubová vyzařuje totálně negativní energii !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

stoura
7. 3. 2021 • 05:59

Hezky jste se trefil!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.