Výbušná Výměna manželek: Chlast ano, dcera ne! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Výbušná Výměna manželek: Chlast ano, dceru ne!

Další opilecká Výměna manželek
Další opilecká Výměna manželek (TV Nova)

V tomto díle uvidíme, jak si poradí svérázná Maruška v rodině s divokými dvojčaty a tatínkem, který doma nic nedělá, a jestli si poradí Dáša s partnerem, který má velmi kladný vztah k alkoholu a špatný vztah s nevlastní dcerou.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Do Výměny manželek přihlásila rodinu Marie. Důvodem jsou časté hádky mezi partnery. Marii připadá, že má doma dvě děti. Lukáš navíc ve velké míře holduje alkoholu.

Na druhé straně se poznáme s Dášou (31), Pepou (31), Jožkem (4) a Jurajem (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Dáša má problém s tím, že Pepa ji nerespektuje, a připadá si jako služka. Navíc se liší jejich názory na výchovu dětí.

Naprosto šokovaná bude v nové domácnosti hned první den Dáša. Její náhradní manžel ji totiž uvítá opilý, údajně před jejím příjezdem vypil půl lahve vodky. To ovšem Dáša netuší, že Lukáš bude pít skoro celých deset dní. Podaří se Dáše Lukášův vztah k alkoholu omezit?

Výměna manželek: Náhradní manžel opilý už první den!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.