Pavlínka z Masterchefa s manželem: Pohádkový život se nekoná?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Pavlínka z Masterchefa s manželem: Pohádkový život se nekoná?!

Rodinka pohromadě.
Rodinka pohromadě. (Instagram: Pavlína Lubojatzky)

Je velmi ambiciózní a zaťatá a na „zadní vrátka“ myslela už ve třiadvaceti. Tenkrát se totiž rozhodla se svým dnes už manželem Martinem investovat do bydlení v Praze. Jak si Pavlína Lubojatzky (26) ve skutečnosti žije?

Svojí vytrvalostí se možná ke snové kariéře jednou dobere, zatím ale bude žít podle webu eXtra.cz v poměrně skromných podmínkách. Pavlínka i její manžel prý pocházejí oba z města Hranice. Proto se před třemi lety rozhodli v metropoli pořídit vlastní bydlení. Za byt v pražských Čakovicích měli dát údajně 3,4 milionu korun, ale o žádný luxus rozhodně nejde. Rozloha aktuálního příbytku manželků je dle uvedeného webu 53,7 m², proporčně jde o 2+kk spolu s garáží, sklepem a předzahrádkou.

Pavlína ve finále MasterChefa: Kdo jí fandí a kdo ne?

Video se připravuje ...

O příliš hezké místo pro bydlení se dle uvedeného zdroje ale nejedná. Dům se má nacházet mezi dvěma rušnými silnicemi, od silničního provozu obyvatele chrání nevzhledné protihlukové stěny. Zatím zkrátka žádný velký přepych v životě zapálené Pavlínky, ale pokud budou štěstí a zarputilost stále na její straně, pohádka se přece jen může jednou konat!

MasterChefem je Roman: Jaká byla jeho cesta soutěží?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.