Z kuchaře moderátorem: MasterChef Staša se vrací na obrazovky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

MasterChef Staša se vrací na obrazovky!

Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša
Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (TV Nova)

Když nemůže vařit u lidí doma, bude pro ně vařit na jejich obrazovkách! Vítěz poslední série MasterChef Roman Staša (32) chtěl rozjet projekt s názvem Bez adresy, v rámci něhož by vařil pro lidi přímo u nich doma. Pandemie vše změnila, ale Staša smutnit rozhodně nemusí.

Televize Nova totiž přišla s nabídkou, která se neodmítá. O stálé angažmá v divácky oblíbené seriálu Ulice, v němž na podzim zazářil, se nejedná, ale Roman bude mít opět možnost v televizi předvést svůj talent. Od února ho fanoušci budou moct pravidelně sledovat v ranním pořadu Snídaně s Novou. Zde bude každý pátek nejen předvádět svůj kulinářský um, ale také s ním budou moct vařit samotní diváci.

Vítěze soutěže MasterChef 2020 tato nabídka pochopitelně nadchla. „Neváhal jsem ani vteřinu, protože je to Nova. Nebudu říkat, že jsem nedostal jiné nabídky, ale jakmile přišla nabídka z Novy, sáhl jsem po ní. Nebýt Novy, neexistuje postava Romana Staši z MasterChefa Česko,“ svěřil se webu Expres.cz Staša.

MasterStaša: V hokeji lepší než Voráček, přesto skončil. Co říká o Pavlínce?

Video se připravuje ...

Vždy usměvavý Roman také prozradil, že jeho pracovní náplní nebude pouze vaření, ale bude se angažovat i v jiných programech pořadu. „Budu tam celý pátek. Od šesti do devíti. Časem si vyzkouším i moderování,“ prozradil Roman, jenž měl nedávno možnost vyzkoušet si roli moderátora sportovních události.

Sportovci na sítích: 203 tisíc sledujících na Instagramu za tři měsíce! V čem je kouzlo Romana Staši?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.