Kritizovaná Pavlína z Masterchefa: Úspěšnější než vítěz Roman?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Kritizovaná Pavlína z Masterchefa: Úspěšnější než vítěz Roman Staša?!

Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša: Řekl, co udělá s půlmilionovou výhrou!
Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša: Řekl, co udělá s půlmilionovou výhrou! (TV Nova)

Co tě nezabije, to tě posílí. Tím to heslem se začala řídit neúspěšná finalistka soutěže MasterChef 2020 Pavlína Lubojatzky (26). Ta zdárně přešla období, kdy fanouškům soutěže nedala spát, a nyní si plní svůj malý sen.

Na své působení v soutěži amatérských kuchařů zavzpomínala Pavlína Lubojatzky v Show Jana Krause. Od finále soutěže již uplynula nějaká doba, přesto stále nemůže pochopit, proč si lidé mysleli, že jí v soutěži nadržovali. „Je to zajímavý. Já jsem se vůbec necítila, že bych měla nějakou protekci,“ přiznala bez ostychu Pavlína, o které lidi tvrdili, že si postup do samotného finále v podstatě vybrečela.

V jednu chvíli se jí na sociálních sítích začaly hemžit nenávistné komentáře, které Pavlínu trápily. „Bylo to nejtěžší období našeho života,“ přiznala Krausovi bývalá marketingová specialistka. „Snažila jsem se přijít na kloub tomu, proč ty lidi tak neskutečně irituju. A ono je to vlastně často v tom, že se jim do někoho zrcadlím,“ cituje Pavlínu deník Blesk.

Vyhlášení vítězné bagety v soutěži Masterchef

Video se připravuje ...

Ačkoli ve finále skončila druhá o pouhý jeden bod, na vaření nezanevřela, ba naopak. Sama se rozhodla si splnit svůj sen a spolu s manželem, kterého vaření také baví, připravují první kuchařku. „Je to takové moje a manželovo velké miminko. Dáváme do ní všechno a pracujeme na ní nonstop... tak 16 hodin denně,“ dodala spokojená Pavlína, která plánuje i on-line kurzy vaření a vlastní značku na kuchyňské potřeby.

MasterStaša: V hokeji lepší než Voráček, přesto skončil. Co říká o Pavlínce?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.