Zemětřesení v MasterChef! Pohlreich vyšoupl Kašpárka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Zemětřesení v MasterChef! Pohlreich vyšoupl Kašpárka?

Zdeněk Pohlreich vystřídá Radka Kašpárka.
Zdeněk Pohlreich vystřídá Radka Kašpárka. (Tv Nova, archiv Blesku)

Velké překvapení zažili diváci kulinářské show MasterChef! Porotce Radek Kašpárek (40) totiž pro ně nečekaně zmizel z obrazovky a jeho místo zaujal obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) z konkurenční Primy.

Kašpárek totiž podstoupil loni v prosinci operaci plotýnek a musel na nějakou dobu natáčení opustit, což Nova dopředu věděla, a proto se podle toho také zařídila.

MasterChef Česko: Paolo – Ital, co neumí italsky!

Video se připravuje ...

Zdeňka Pohlreicha jsme pozvali jako třetího porotce, protože třetí hlas se při hodnocení vždycky hodí,“ vysvětlil soutěžícím další porotce Přemek Forejt (34). Po prvním natáčení s partičkou amatérských kuchařů byl Pohlreich vysmátý. „Docela příjemně jste mě překvapili, musím říct. Jste v dobrých rukou tady, do vás to docela lejou. Musím říct, že ty věci byly s malými nebo většími zaškobrtnutími celkem přijatelný. Zní to jako pochvala?“ hodnotil amatérské kuchaře. Celkem se Pohlreich objeví ve třech dílech MasterChefa. Ještě dnes a příští týden v úterý.

Vítěz MasterChefa Roman Staša: Vaří v karavanu na festivalech!

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanecek
3. 11. 2021 • 18:06

Zakomplexovaný Pohlreich ví. že kromě Česka nikdo netuší, že je "kuchař". O Kašpárkovi mluví v zahraničí s úctou a respektem. Frantíci si jej váží. Ze zvědavosti jsem byl v Pohlreichově restauraci. Kromě staré špíny na topení, cca 50 cm od jídla byl i "smažák". Podle cen jídel jsem nabyl dojmu, že vše vaří na Haiti a letecky to dovážejí ještě teplé do Prahy....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.