Jasmina se chlubí luxusem, ale… Objevena mezi dlužníky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Jasmina se chlubí luxusem, ale… Objevena mezi dlužníky!

Jasmina Alagičová
Jasmina Alagičová (Youtube.com)

Tak toto by nikdo nečekal. Manželka Patrika Rytmuse Vrbovského se objevila v seznamu mezi dlužníky. Co se děje? Trable v ráji?

Moderátorka Jasmina Alagičová se podle pluska.sk objevila na seznamu neplatičů správcovské společnosti jednoho z komplexů v Bratislavě. V této budově vlastní krásná bruneta byt, ve kterém žila před vztahem s Rytmusem s expartnerem. Tato nemovitost jí stále patří a z fotek na Instagramu je jasné, že nouzi o finance rozhodně nemá. Jak to, že se tedy objevila mezi dlužníky?

Trailer na dokument Tempos a raperovi Rytmusovi

Video se připravuje ...

„Nevšimla jsem si toho, protože suma, která odchází každý měsíc, není velmi výrazná. Měla jsem špatné bankovní spokojení, protože se měnila čísla účtů ve správcovské společnosti, a tak moje úhrady odcházely na starý, neaktuální účet. Popletlo se to a nezaregistrovala jsem to hned. Hned, jak jsem si toho všimla, jsem to okamžitě napravila a už je všechno v pořádku,“ okomentovala podle pluska.sk vzniklou událost Jasmina.

Prostor X: Rozhovor s Patrikem Rytmusem Vrbovským

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.