Hlasová koučka Linda Finková: Přišla o Tvář i prachy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Hlasová koučka Linda Finková: Přišla o Tvář i prachy

Linda Finková
Linda Finková (Blesk:Czech News Center / Rušinová Mária)

Zavření divadel jí překvapivě přišlo vcelku vhod. Hlasovou koučku Lindu Finkovou (52) to sice stálo dost peněz, ovšem, jak sama říká, konečně mohla dělat věci, na které nemá normálně čas. Ledovou sprchou pro ni bylo akorát odpískání sedmé řady Tváře.

Dva měsíce nemusela dělat vůbec nic. „Tolik let jsem pracovala, navíc mám několik povolání dohromady, takže se nezastavím. Tohle mě donutilo si odpočinout a možná díky tomu zůstanu ještě naživu,“ vtipkuje Linda. „Uklízela jsem barák, pila jsem alkohol a odpočívala. Mazala jsem se krémem, dělala si pleťový masky, prostě to, co celý život nedělám nebo nestíhám. V karanténě jsem měla čas na sebe,“ pochvaluje si.

Kvůli rozvolňování opatření jí ale zazvonil mobil a musela do Divadla Broadway na zkoušku Kata Mydláře. „Naposledy jsem tam byla na začátku března. Trochu jsem se do toho musela dostat, protože jsem si dala doma velký leháro. Jít do práce je trochu opruz, ale to asi pro každého, kdo si dal načas klid,“ prozradila Aha!. Co ji nemile překvapilo, bylo zrušení řady show Tvoje tvář má známý hlas. „Děsně mě to mrzí, přišla jsem na nějakou dobu o práci, kde je strašná sranda. Těšila jsem se na nové lidi, které jsme vybírali,“ uzavřela Finková. A také přišla o slušný výdělek.

Navždy manželkou Genzera? Linda Finková přiznala, proč rozvod není možný!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5404086
24. 5. 2020 • 08:32

Měla by dohlédnout, aby její skorozeťák zaplatil peníze za smrt holčině, kterou zabil na vodním skútru. Údajně u ní pracuje zadarmo . Že ji hanba nefackuje.

konvalinka34
24. 5. 2020 • 08:06

Konečně někam zaleze a nebude o ní slyšet.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.