Finková bez servítek: Tohle se Geňovi líbit nebude! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Finková bez servítek: Tohle se Geňovi líbit nebude!

Genzer se rád chlubí svou snoubenkou.
Genzer se rád chlubí svou snoubenkou. (Foto Aha! – Jan Tůma)

Přestože manželství Lindy Finkové (51) a Richarda Genzera (52) stále trvá, oba žijí s novými partnery. Na rozvod ani jeden z nich nespěchá a jsou šťastni. Hlasová koučka ze show Tvoje tvář má známý hlas se na téma rozvod rozpovídala v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

Po letech, co spolu nežijí, se stále nemají k rozvodu, a to i přesto, že Genzer svou partnerku požádal o ruku.  „Rozvedeni nejsme, ale nějak k tomu dojít musí. Zatím nás k tomu nic netlačí a ani jeden se nechceme vdávat ani ženit. Jsme líný a taky je to smutnej, nepříjemnej krok,“ řekla Finková v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

Vztahy mezi nimi jsou údajně velmi dobré, oba spolu vycházejí a dokonce každý zná partnera toho druhého. „Manžel má teď fajn babu, hned jsme se seznámily a mám ji ráda. Tím pádem vše začalo fungovat tak, jak mělo hned,“ řekla Finková.

Ani Finková s představení nového partnera nezahálela. „Já mu Milana představila velmi brzy. Řekla jsem Ríšovi, že mu chci svého chlapa představit, protože mu bude vychovávat jeho děti. Podle mě je to prostě slušnost. Navíc si je předávali, když já jsem byla na koncertě, a tak se museli spolu domlouvat,“ prozradila v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

Linda Finková to schytala od svých kolegyň! Létaly urážky

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
zwil
21. 7. 2019 • 13:06

Dvě boží hovad.ka...lituju jen děti, co mezi nima lítají. To je vzor do života...rozvod nikde, ten už požádal o ruku, zenit se vlastně nechce...bože, co z těch dětí vyroste, když mají za rodiče takové rap.ly.

-bello-
21. 7. 2019 • 02:03

Finková je hlasová koučka.
To jsem opravdu nevěděla (a nebudu sama) Chudák Genzer .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.