Řev a hrůza ve Výměně manželek: Být moje žena, ležíš tu v krvi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Řev a hrůza ve Výměně manželek: Být moje žena, ležíš tu v krvi!

Vyhrocená Výměna manželek: Vulgarity a výhrůžky!
Vyhrocená Výměna manželek: Vulgarity a výhrůžky! (TV Nova)

Na první pohled sympaťák, na druhý nepříčetný cholerik. Agresivní Michal (26) bude v dnešní Výměně manželek vyhrožovat náhradní manželce Pavle (26) likvidací. „Buď ráda, že nejsi moje manželka, bys skončila brzy na zemi v krvi!“ řve na ni jako smyslů zbavený.

Pavla sice žije s Lukášem (29), který občas vybouchne kvůli úklidu, ale jeho výtky jsou naprosto ničím proti Michalovi. Otci dvou dětí – tříleté dcery Míši a dvouletého syna Matyáše – totiž stačí málo, aby vystartoval a rozpoutal učiněné peklo.

Sliny u pusy

Jedna z hádek vygraduje tak, že se Pavla rozbrečí. Michal ji totiž v záchvatu hněvu počastuje těmi nejhoršími výrazy. „Ježišmarjá, co zase řešíš, ty vole! My jsme divný, ale vy jste retardovaný, ty vole! S tím vaším vyprc*ným úklidem... Jsi p*ča,“ řve jako šílenec a od pusy mu v návalu vzteku lítá sprška slin.

Ty seš magor

A vyhrožuje i fyzickým násilím. „Buď ráda, že nejsi moje manželka, to bys skončila brzo na zemi v krvi!“ křičí nepříčetně. „Říkal jsem ti – nes*r se do mě a starej se, co se děje u vás doma, jestli tvoje holky nejsou v nemocnici třeba,“ nasazuje tomu korunu. Není divu, že se maminka dvouapůlleté Lilinky a jedenáctiměsíční Páti chvílemi bez nadsázky obává o svůj život a strachuje se, že to po boku náhradního manžela celou dobu nevydrží. „Ty seš magor,“ vzmůže se mladá maminka na odpor, ale moc nepochodí. „Směj se, skončíš v bazénu za chvíli celá mokrá. Chceš tam skončit? Takže se uklidni!“ jede si Michal dál svou.

Je jí nevěrný?

Jeho Tereza (23) prý tohle zažívá denně. Do Výměny je přihlásila, protože partnerovi nevěří, že je jí věrný. A kromě žárlivosti má výhrady i k tomu, jak se Michal chová k jejich společným dětem. „Chtěla bych, aby pořád neřval na ty dva kluky,“ tvrdí Tereza. Výbušnou Výměnu manželek můžete sledovat už dnes ve 20.20 na Nově.

Osm očí ve Výměně manželek: Jak reagoval manžel napadené?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.