Zděšení ve Výměně: Tak týraného kluka jsem ještě neviděla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Zděšení ve Výměně: Tak týraného kluka jsem ještě neviděla!

Dominik je naprosto vystrašený ze svých rodičů
Dominik je naprosto vystrašený ze svých rodičů  (TV Nova)

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky a jestli se dokáže Monika, která vyrůstala v dětském domově, přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti. 

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Liberce, kterou tvoří Monika (30), Tomáš (50), Dominik (7) a Pepa (2). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (30), Vojtou (41), Bárou (10) a Veronikou (1,5), kteří žijí v Milovicích. Pár z Liberce spolu žije tři roky, Pepa je jejich společným dítětem a Dominik je syn Moniky z předchozího vztahu. Monice vadí, že ji Tomáš neustále cepuje a bere ji spíš jako dceru, než jako plnohodnotnou partnerku. Pár si od Výměny slibuje, že si sebe začnou více vážit.

Druhou rodinu do Výměny manželek přihlásila Veronika. Chtěli si zkusit něco nového a lákala je i finanční odměna. Pár žije celkem v poklidném vztahu, mají jen drobné rozpory ohledně výchovy dětí a chodu domácnosti. Veronika ovšem v náhradní rodině pozná, že jejich rozpory jsou naprosto banální. Bude totiž hodně šokovaná, v jakém stavu se nacházejí děti, o které se má deset dní starat. Dominik je podle ní naprosto vystrašený ze svých rodičů a je z něj hromádka neštěstí, Pepa zase trpí velmi silným atopickým ekzémem a navíc hodně šilhá. Rodiče podle ní toto neřeší tak, jak by měli. Podaří se Veronice v náhradní rodině něco změnit?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově:

Video se připravuje ...Přečtěte si
jasnovidec01
22. 10. 2019 • 22:57

ten starej dědek takhle stresuje malého pořád je to známá Liberecká troska ...bydlí na sídlišti Dobiašová v Liberci ...co takhle Ospod ????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.