Hnus a krev ve Výměně manželek: Pane Bože, to je špindíra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Hnus a krev ve Výměně manželek: Pane Bože, to je špindíra!

Výměna manželek: Totální šok z náhradního domova!
Výměna manželek: Totální šok z náhradního domova! (TV Nova)

V tomto díle uvidíme, jestli zvládne Monika pečovat deset dní o malé dítě v domě, kde probíhá rekonstrukce, a jestli se dokáže Lucie přizpůsobit svéráznému manželovi, nebo mu ukáže nový pohled na život?

 

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (26), Zdenkem (22) a dcerou Terezou (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou. Pár z Libíně spolu žije tři roky, bohužel se neustále hádají a Jakub Monice vyčítá každou maličkost. Sama Monika tvrdí, že svého přítele už nemiluje a tak trochu doufá, že Výměna manželek její postoj změní.

 

Druhá rodina v současné době vydává veškeré úsilí na to, aby dokončili rekonstrukci svého domu. Jejich vztah zřejmě díky tomu prochází krizí, ale oba by zase chtěli k sobě najít cestu. Opravdovou krizi zažije Monika, když uvidí své nové desetidenní působiště. Dům v Libíni je hodně zanedbaný a všude panuje totální nepořádek. Na zdemolovaném nábytku vévodí špína a prach, povlečení na posteli je celé od krve! Jak celou situaci Monika zvládne?

                Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově:

Video se připravuje ...Přečtěte si
DWEI
25. 2. 2019 • 20:39

Autor článku to nějak pomotal a má v tom evidentně hokej Správně je, že Monika bydlí v Libíně a na 10 dní je v náhradní rodině v Hradci nad Svitavou, kde je bordel, špína - prostě humus!

althealewi...@...
25. 2. 2019 • 19:25

Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > > www.Takeslim.Com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.