Výbuch agrese ve Výměně manželek: Násilí před dětmi utne až štáb! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. ledna 2022

Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona

Výbuch agrese ve Výměně manželek: Násilí před dětmi utne až štáb!

Tak tahle Výměna bude tedy "výživná!"
Tak tahle Výměna bude tedy "výživná!" (TV Nova)

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne mačistický otec a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci.

 

Rodinu z Bíliny přihlásila do Výměny manželek Žaneta. Tvrdí totiž, že na celou rodinu je sama a manžel se vůbec nevěnuje dětem. I v Liberci o účasti v tomto projektu rozhodla žena. Ta chce zjistit, jestli ji bude Richard chybět. To co ji ale čeká, si nepředstavovala ani v nejhorším snu. Po několika dnech totiž začne mít velmi silné problémy s náhradním manželem Romanem. Vše vyústí ve chvíli, kdy si dá několik piv. Dojde k obrovské hádce a dokonce i ke strkanici, při které musel zasahovat štáb. Roman na to konto odešel z bytu a začal hlavou bušit o výtah.

 Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově:

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.