Kodetová u konce s dechem: IMUNITNÍ SELHÁNÍ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Kodetová u konce s dechem: IMUNITNÍ SELHÁNÍ

Barbora Kodetová
Barbora Kodetová (archiv Blesku a www.turner.cz)

Barbora Kodetová (49) je již patnáct let šťastná po boku houslisty Pavla Šporcla (46).  Herečka po boku hudebníka jen kvete, přesto si i ona prošla obdobím, kdy ji trápily deprese a další zdravotní problémy.

Zatímco řada jejích hereckých kolegyň by pro filmovou či divadelní roli vraždila, Kodetová se vydala jiným směrem, je nejspokojenější, když může být se svou rodinou. Ale každá žena ví, jak složité je být dobrou manželkou a vzornou matkou.

Poté, co se rodina odstěhovala na venkov a začala rekonstruovat starý mlýn, začala herečka bojovat s depresemi, což se výrazně podepsalo na jejím zdraví. Péče o dům, tři děti a přestavba Kodetovou natolik vyčerpávaly, že z toho onemocněla. „Můj muž je často pryč a já jsem se opravdu musela starat o všechno sama. O děti i o dům. Bylo toho na mě tak moc, až jsem z toho onemocněla,“ přiznala herečka pro zeny.iprima.cz.

„Sotva jsem dýchala, sotva jsem šla na procházku, byla jsem často nemocná. Prošla jsem si i imunitním selháním, to vás absolutně změní, protože do té doby máte pocit, že dokážete všechno na světě, a najednou zjistíte, že nedokážete vůbec nic,“ svěřila se herečka, která má to nejhorší období naštěstí za sebou.

Kodetová se za pomoci odborníků dala dohromady. Jediné, co ji trápilo, bylo pár kilogramů navíc, se kterými se rozhodla zatočit. „Mám sedm kilo dole a už se nechci vrátit na tu váhu předtím,“ prohlásila herečka dle zeny.iprima.cz. pro deník Blesk.

Kodetová na pohřbu Františky Čížkové (†67): Donutila mě zamyslet se nad mým ženstvím.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.