Šporcl s Kodetovou konečně ukázali všechny dcery: Pavle, ty máš doma babinec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Šporcl s Kodetovou konečně ukázali všechny dcery: Pavle, ty máš doma babinec!

Rodinka Pavla Šporcla a Báry Kodetové – zleva: Lily z Bářina prvního manželství, Violeta a Sophie.
Rodinka Pavla Šporcla a Báry Kodetové – zleva: Lily z Bářina prvního manželství, Violeta a Sophie. (Ringier Axel Springer Roman Souček / Paparazzi)

Světoznámý houslista Pavel Šporcl (40) a herečka Barbora Kodetová (43) mají doma pořádný »babinec«. A ten konečně ukázali na veřejnosti v plném počtu!

Tyhle princezny Lily (12 let, dcera Báry z prvního manželství), Violeta (6) a Sophie (4) ale umí pořádně překvapit. Chtějí jezdit v silných vozech a závodit! Rodinka tedy dorazila na otevření nového dostihového závodiště pro chrty a sportoviště pro rodiny Greyhound Park Motol.

„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Park je opravdu překrásně udělaný, je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem jí nemohla odtrhnout,“ řekla Kodetová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.