Sklovská už musela zasáhnout: Neodkladný zákrok manžela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Sklovská už musela zasáhnout: Neodkladný zákrok manžela!

Sisa Sklovská s manželem
Sisa Sklovská s manželem (Foto: Martin Hykl, Pavel Machan, Daniel Černovský, ara)

Zpěvačka Sisa Sklovská musí svého manžela pořádně hlídat. Bez ní by totiž nedošel ani na zákrok, který byl dle jejích slov více než nutný. Sisa tak potvrdila, že se muži bílých plášťů bojí jak čert kříže a její manžel není výjimkou.

„Muži mají u každého lékaře strach. To my ženy jsme velké hrdinky, a co se týká Juraje, také musím říci, že lékaře nemusí navštěvovat a naštěstí on je doopravdy navštěvovat nemusí, ale také z toho nemá dobrý pocit a je takový bojácný… No, naposledy ale musel jít, protože to se muselo řešit a stálo mě to chvíli, abych ho tedy zavedla do nemocnice za mými kamarády lékaři, aby si s ním popovídali, že tedy musí podstoupit jeden zákrok. Jednoduše bez toho to nemohlo být a tak přežil to tam, chodila jsem tam, asi tři dny byl v nemocnici a měl tam dokonalý servis, protože jsem tam stále byla s ním, aby byl v pohodě,“ přiznala Sisa Sklovská v rozhovoru pro cas.sk. O jaký zákrok přešla šlo, však neprozradila.

Sisa Sklovská: Proč jsem nikdy neměla děti? Mám 4 snubní prsteny, ale...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.