Pravnuk Pyšné princezny: Jak se dostal do slavného seriálu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Pravnuk Pyšné princezny: Jak se dostal do slavného seriálu

Pravnuk Vránové chodí ještě na základní školu, ale díky tomu, že se zajímá o herectví, získal malou roli v seriálu Krejzovi.
Pravnuk Vránové chodí ještě na základní školu, ale díky tomu, že se zajímá o herectví, získal malou roli v seriálu Krejzovi. (Foto FTV Prima, ara)

Doma neviděl seriál Krejzovi, v němž teď hraje, ale ani Pyšnou princeznu, kterou se proslavila jeho prababička Alena Vránová (86). Nemají totiž televizi. Za to, že se Samsidin Nyass (14) objevil před kamerou, může známá jeho maminky. 

„Má kamarádka Dana, která dělá v produkci seriálu Krejzovi, mi zavolala, zda by Sam nechtěl přijít na casting na jednu malou mluvenou roli. Žádný komparz. Samovi se to líbilo, tak jsme to zkusili,“ prozradila Aha! Tereza Antonie Nyass (38), která je vnučnou slavné herečky. Chlapův otec, hudebník Papis Nyass (45) pochází z Gambie.

„Moc mě to bavilo. Hrál jsem už v jedné reklamě, ale pro seriál jsem točil poprvé,“ zavzpomínal na natáčení Sam, jenž se momentálně věnuje sportu. Konkrétně akrobacii, skáče na trampolíně a sbírá úspěchy. „Kdyby se herectví chtěl věnovat, tak mu nebudu bránit. Mám s dětmi hezký vztah, tak jim můžu důvěřovat, že když si vyberou, co je bude bavit, tak z toho budou mít i radost. Budu je podporovat,“ řekla Tereza.

Největšími parťáky na place byli pro Sama představitelé Flanderkových Kateřina Kaira Hrachovcová (44) a Petr Čtvrtníček (55). „Neznal jsem je, ani seriál, jelikož doma nemáme televizi. Musím ale říct, že s Petrem byla velká legrace. Moc mě to bavilo. Nakonec jsem na natáčení strávil tři dny, a kdyby přišla nějaká další nabídka, tak bych ji asi vzal,“ dodal malý herec, který se na své účinkování v Krejzových určitě podívá. A ujít si ho prý nenechá ani babička Alena, která svého pravnuka bedlivě sleduje a těší se z každého jeho úspěchu.

Zděděný talent

Představitelka Pyšné princezny může být na pravnuka právem hrdá. „Prarodiče jsou herci. Samovi, který k tomu herectví má asi nejbíž, to jde. Je přirozený. Rozumí tomu, co je to vytvořit roli, má pro to cit,“ prozrazuje maminka, která je zároveň i jazykovou koučkou, takže i díky tomu neměl Sam s angličtinou, kterou musel celé natáčení mluvit, problém.

 Krejzovi: Michal Suchánek jako zaříkávač hadů

Video se připravuje ...Přečtěte si
vemenozmojistary
10. 4. 2019 • 05:18

Moc hezké kluk 👍

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.