Jana Hlaváčová po smrti manžela: MUNZARA POHŘBILA NA ZAHRADĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Jana Hlaváčová po smrti manžela: MUNZARA POHŘBILA NA ZAHRADĚ!

Jana Hlaváčová trpí od smrti manžela samotou.
Jana Hlaváčová trpí od smrti manžela samotou. (Foto Blesk – Robert Klejch, soukromý archiv, Karel Kopáč, profimedia.cz)

Přestože Luděk Munzar (†85) v lednu zemřel, Jana Hlaváčová (81) s ním příští rok 55 let od svatby stejně oslaví. „Manžela jsme pochovali na zahradě,“ svěřila Aha! slavná sestra Tonička z Básníků, která při poslechu Gottovy písně To musíš zvládnout sám proslula hláškou: Musíš, Karle, musíš!

Milovaného Luďka má tak herečka stále vedle sebe a zahrada rodinného domku v Podolí je také místem, které herecký bard miloval nadevše. Na zeleném trávníku před svým domem prožil také poslední velké štěstí. To když tam pod širým nebem řekla jeho dcera Bára Munzarová (47) svoje »ano« Martinu Trnavskému (49), kterého pojal herec za zeťáka s velkým nadšením. „Takhle si to i manžel přál. Jsme stále spolu,“ dodala ještě Hlaváčová.

Samota
S manželem Luďkem by za sebe dýchali snad od první chvíle, co se poznali. Proto také chtěla mít teď Hlaváčová rychle za sebou svoje 81. narozeniny. „Děkuji, že jste si vzpomněli, já ale nic neslavím,“ řekla v ten den 26. března Aha!. „V mém věku není už co slavit. Jsem tu také sama, moje rodina je pracovně celá pryč,“ pokračovala Hlaváčová s tím, že největším důvodem, proč narozeniny vůbec nevnímat, je fakt, že přesně před dvěma měsíci, 26. ledna, její Luděk zemřel.

Nejlepší muž
Navíc prý také byla zvyklá na dvojitou oslavu, neboť herec se narodil 20. března, jen pár dnů před ní. „Doma sama ale nebudu. Přijde kamarádka s bábovkou,“ dodala na vysvětlenou ještě herečka, která žije v rodinném domku s dcerou Bárou, zetěm Trnavským a vnučkou Annou Dvořákovou (17), kterou má Bára s prvním manželem Jiřím Dvořákem (52). „V životě jsem měla a mám velké štěstí. Měla jsem toho nejlepšího mužskýho na světě a mám tu nejlepší rodinu na světě. To je důvod, proč být šťastná za jakýchkoli okolností,“ prohlásila nakonec H lavá čová která kvůli Parkinsonově chorobě musela herecké řemeslo pověsit na hřebík.

Poslední ovace v Národním: Takhle Munzara (†85) vyprovodili do hereckého nebe:

Video se připravuje ...Přečtěte si
mejlika
7. 4. 2019 • 19:50

fortun ... jsi IDIOT

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.