Potupa pro Meghan: Ani princ Harry už to nezachránil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Potupa pro Meghan: Ani princ Harry už to nezachránil!

Meghan Markleová.
Meghan Markleová. (Reuters )

Svým chováním a způsobem života je Meghan Markleová (37) kritizovaná a odsuzována nejen Brity, ale i členy britské královské rodiny. Nedůvěru jí nedávno vyjádřil samotný princ Charles (70) a u královny Alžběty (92) také nepochodila.

Během své první zahraniční návštěvy, si podle webu Plus Jeden Deň vévodkyně ze Sussexu chtěla k modrým šatům vypůjčit z královské pokladny velmi drahý a vzácný šperk – královskou korunku zesnulé princezny Diany (†36).

Její prosba ale nebyla vyslyšena. Princ Charles vypůjčení korunky Meghan zatrhl a řekl jí slova, na která jen tak nezapomene. Vzhledem k tomu, že korunka patřila princezně Dianě, nebylo byúdajně  vhodné, aby ji Meghan nosila a také by v korunce působila příliš extravagantně. Přestože Meghan si korunku vypůjčit nemohla, podle britského deníku Daily Mail měla podobnou korunku v ten samý den vévodkyně Kate, které nikdo neřekl ani půl slova.

A není to poprvé, kdy bylo Meghan odepřeno si zapůjčit šperky z královské šperkovnice. Podobný požadavek měla ještě před svatbou s princem Harrym. V té době ji vypůjčení zatrhla Alžběta II. i přesto, že se Harry za Meghan pokoušel přimluvit.

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video se připravuje ...Přečtěte si
carlae
3. 4. 2019 • 16:49

No od héérečky tak nejlíp třetí kategorie nic jiného čekat nemůžete. Bábi říkávala když se z lejna něco stane, vždycky moc smrdí.

Nela33
1. 4. 2019 • 22:05

Herečka si myslela že když se vdá za prince tak bude nosit korunky kdykoliv si zamane. Na to aby mohla nosit korunku na hlavě si musí zasloužit a hlavně být na té správné slavnosti. Ani Kate neměla na hlavě korunku když byla na svých cestách s Willamem. Meghan si myslí že když si něco umane, pošle Harryho a on to u tatínka a babičky vyřídí, neuvěřitelná blbka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.