Plekanec (35) a Šafářová (33): Jak se dali dohromady! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Plekanec (35) a Šafářová (33): Jak se dali dohromady!

Tomáš Plekanec přiznal, že se v poslední době vídá s Lucií Šafářovou.
Tomáš Plekanec přiznal, že se v poslední době vídá s Lucií Šafářovou. (Foto: M.Sekanina, B.Reichová, Instagram, Facebook)

Rozvod Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišel jako rána z čistého nebe. Stejně nečekaně přišla i zpráva o jeho vztahu s Lucií Šafářovou. Hokejista tvrdí, že tenistka za rozpad manželství nemůže. Jak to tedy mezi nimi bylo?

„Není tajemstvím, že se známe dlouho,“ reagoval zprvu Plekanec a pak dodal, že za rozpadem jeho manželství nikdo třetí není. „Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody, a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ uvedl hokejový útočník.

Podle informací z tenisového prostředí tomu tak doopravdy bylo. „V červenci spolu byli párkrát v Česku na večeři. A zjistili, že je jim spolu dobře,“ prozradil zdroj Blesku. „Důležité bylo, že on jí vysvětlil, že s Vondráčkovou už v podstatě rok nefungují jako manželé. Jinak by do toho Šafářová nešla,“ dodal zdroj.

Vzhledem k tomu, že tenistka trávila většinu roku na turnajích a Plekancovi skončila sezóna až v druhé půlce května, dávají informace smysl, protože neměli šanci se vidět. Navíc až do listopadu měla Šafářová přítele Joea.

Předchozí Další

 Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
AliAlice
19. 10. 2018 • 06:20

Jak tak čtu ty reakce diskutujících,tak to vypadá,že každý z vás je soukromný detektiv.....nechejte to laskavě na těch,kterých se to týká,a ta silná slova a rady si strčte někam.Když už padla slova o rozvodu,tak to muselo mít pádný důvod.Lucinka si začala hrát na hvězdu,a vo tom to je....

svatadala
2. 9. 2018 • 09:53

Že se nestydí, mužatka Šafářová, odtáhnout dětem tátu. Jasně, na to musí být dva. Ovšem opustil svoje děti jednou, opustí i podruhé. Ze srdce jí to přeju, jestli se vůbec na nějaké někdy ona zmůže. Holt chtěla víc peněz, když jich sama tenisem tolik nevydělá, holt na to nemá. To udělá jen chtivá ču-b-ka

borka30
25. 8. 2018 • 22:14

Tím, že se do toho pořád zamotává, proto mu nevěřím, že to začalo s tou druhou teď. Lucka mu na to asi přišla a proto ten rozchod.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.