Monika Marešová (40) napráskala manžela: Jaký byl sex s Leošem? Ten nebude rád... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Monika Marešová (40) napráskala manžela: Jaký byl sex s Leošem? Ten nebude rád...

Monika Marešová se často uspokojuje sama.
Monika Marešová se často uspokojuje sama. (Foto: Aha! - Karel Kopáč)

Stále ještě manželka bohatého moderátora Leoše Mareše (38) si důvěrné pánské společnosti příliš nedopřává. Alespoň to tvrdí. O svém sexuálním životě se rozpovídala naprosto bez zábran a je to vskutku zajímavé. Jak dlouho neměla Monika sex s Leošem? S kým tedy spí? Co má v posteli ráda a jak si TO dělá sama?

Podle svých slov Monika Marešová sexuálně nestrádá a bylo by překvapivé, kdyby tomu bylo jinak. Její lože již dávno ale nezahřívá manžel Leoš. "Už pět jsme spolu sex neměli, takže nemůžu posoudit, jaký je milenec teď, ale tehdy byl dobrý," tvrdí Marešová s tím, že  úplně první sex s ním za příliš nestál. A i když se nevrhá bezhlavě do náruče každého muže, který o maminku dvou synů projeví zájem, sexuálně rozhodně nestrádá.


"Teď jsem sex pár měsíců neměla, ale nemám s tím problém. Dokážu se uspokojit i sama," prozradila Monika a ještě se pochlubila milostnými preferencemi. Sado maso s důtkami a drsné praktiky ji nelákají, jinak nemá problém s ničím, takže třeba ani s análním sexem! A jestli by si užila sex ve více lidech? "Radši než dvě dívky bych třeba dva chlapy," říká. Dokáže ji vzrušit i rajcovní spodní prádlo. Jednou si vzala na večírek, kam přišly všechny dámy převlečené za kurtizány, podvazkový pás. A to se jí tak zalíbilo, že ještě ten večer v něm měla sex.Přečtěte si
bella.
9. 4. 2015 • 00:29

ararat mimo mísu jsi ty.Jak může takový prase jako eisenbieger někdo d e h o ne s t o v a t ?Ten se tady sociálně i morálně likviduje sám, ty blbko.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.