Bydlení slavných: Monika Marešová (39) se na řadovce od Leoše vyřádila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Bydlení slavných: Monika Marešová (39) se na řadovce od Leoše vyřádila

Bydlení Monika Marešové
Bydlení Monika Marešové (Aha! - Petr Novotný)

Monika Marešová možná neměla štěstí na otce svých dětí, ale bydlení má hezké. Bydlí v Praze v útulné řadovce, kterou jí a dětem Leoš pořídil. Vybavení je ale čistě její práce.

Kde bydlí: Třípodlažní »řadovka« (včetně podsklepení a garáže) v pražských Jinonicích.
„Je to tady můj rukopis a jsem ráda, když návštěvy říkají, že se tu cítí příjemně. Když nám Leoš tento dům koupil, byla to hotová stavba, ale nezařízená, bez podlah a vybavení,“ prozradila moderátorova bývalá manželka. Vše si zařizovala sama. „Mám ráda hnědou a zemitou barvu, která podle mne neomrzí. A i když je to tady možná až moc takzvaně trendy, je výhodou, že není problém interiér obměňovat doplňky při zachování podstaty. Měla jsem i rádce, ale na klasického bytového architekta jsem se neobrátila.“

Slovo architekta: „Interiér je navržen s rozmyslem a nadčasovostí. Je to dáno také tím, že se jedná o novější stavbu. Výborná je barevná kombinace v obytné části s kuchyňským koutem, která se jen tak rychle neomrzí. Naopak tomu bude u dětského pokoje, kde se potřeby dětí mění velice rychle a taktéž vkus. Barevný nábytek se zde vždy rychleji okouká a také barevná kombinace není do celkového konceptu interiéru ideální. Počítejme ale, že se brzy tento prostor obmění.“Přečtěte si
jity
29. 7. 2014 • 11:13

Proboha tak ji to bydlení přejte, to je pořád keců kdo ji to zaplatil a co ona umí. Je to její věc a nic život nedá nikomu zadarmo. Co my víme čím je to vykoupené.

abstinent
28. 7. 2014 • 23:47

A co ta ženská umí?chlastá?***?ukazuje se.neznám

veselabublinka
28. 7. 2014 • 22:06

Byt je zařízen hezky. Dům naproti je blízko. Jinak asi to nemá jednoduchý protože nemá chlapa.

dandova
28. 7. 2014 • 11:23

Odstupné a alimenty jsou pro ni jistě příjemnou nadhodnotou.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.