Bydlení slavných: Dáda a Felix se obklopují tím nejdražším! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Bydlení slavných: Dáda a Felix se obklopují tím nejdražším!

Na klavíru má dáda vystavenou fotografii svého tatínka.
Na klavíru má dáda vystavenou fotografii svého tatínka. (Foto: Aha! - ara)

 Přemýšleli jste někdy o tom, jaký »bejvák« mají slavné české osobnosti? Jak asi vypadá místnost, kde koukají na televizi, jakou mají kuchyň, či snad dokonce ložnici… Podívali jsme se za vás a teď vám přinášíme exkluzivní fotky několika z nich! Jejich hnízdečka lásky jsme navíc nechali ohodnotit renomovanou bytovou architektkou Zuzanou Matelovou (32). Kdo pohořel, a kdo má naopak kvartýr podle nejnovějších trendů?

Dagmar Patrasová (58) – zpěvačka, herečka

Kde bydlí: vila na pražských Vinohradech

Se svým manželem Felixem Slováčkem se obklopuje tím nejdražším. Největší chloubou jejich domu je kuchyň, která vyšla na více než milion korun! „Strašně ráda vařím, tak jsem šťastná, že je to tady opravdu dle mých představ vybavené těmi nejmodernějšími spotřebiči. Byla hodně drahá, překročili jsme i stanovený limit, ale stojí to za to,“ konstatovala Dagmar.


Slovo architektky: „Dominantou interiéru jsou oblíbená místa paní Dagmar a to především prostor s piánem, kuchyně a terasa s krbem. Prostorově velká kuchyňská linka, je členěna do mnoha zón, čímž může působit komplikovaně a především se zdá, že majitelka se při vaření hodně naběhá. Použití bílé barvy v rustikální lince je jen k plusu, jelikož prostor tak nepůsobí těžkopádně. Diskutabilní je tento styl linky v kombinaci s moderními prvky, jako je pečící a varná zóna doplněná TV.“Přečtěte si
jity
7. 7. 2014 • 11:12

To jako ta vila měla zůstat neobydlená? Vždyť po válečném odsunu Němců také lidé obydlovali opuštěná stavení. Nedostali to zadarmo platili státu nemalé peníze. Tak snad i ten Felix to musel zaplatit. To holt zase někdo závidí.

jakeline
7. 7. 2014 • 06:02

Dáda na to má tak se chlubí okázalostí!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.