Smutná dohra nechutné Výměny manželek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Smutná dohra nechutné Výměny manželek!

Pořádkumilovná Jana (vlevo) byla z prostředí zděšená. Monika je přesvědčená, že její děti mají vše.
Pořádkumilovná Jana (vlevo) byla z prostředí zděšená. Monika je přesvědčená, že její děti mají vše. (Reprofoto TV Nova)

Vyhnilé zuby, nulové hygienické návyky, nedostatek péče, špatná strava, málo oblečení! To všechno vyčetla čistotná Jana (30) ve středeční Výměně manželek bordelářce a trojnásobné matce Monice (30). Ta se ale brání.

„Ty děti neměly ani základní hygienické návyky. To jsem jim tam vytkla několikrát. Oni ale říkali, že ty zuby mají vyhnilý, protože je to genetika. Tak jsem to pak říkala i Monice mezi osmi očima a ona mi na to řekla, že jsou to první zuby, tak o co jde,“ svěřila deníku Aha! Jana, která byla zděšená i z toho, že neměly dostatek oblečení. Proto jim v bazaru nakoupila nové.

Monika se ale brání. „Skříň byla plná oblečení, my kupujeme oblečení postupně,“ řekla Aha!. „Ona jim koupila věci z bazaru, a hlavně –  holky jsou alergický. Vezmou si něco ze sekáče a osypou se. To byl hnus. Ty věci letěly okamžitě do koše,“ svěřila se. „Děti nestrádají. Ve škole by na nás zavolali sociálku. Mají samé jedničky. Dokonce je zaregistrovali v modelingové agentuře a každá měla už jednu zakázku,“ brání se Monika. Domácnost, ve které děti vyrůstají, ale na obrazovce jako ideální místo pro výchovu holčiček nepůsobila. Jana Monice vyčítala i to, že si neměla pořizovat tolik potomků. „Tři děti jsem nechtěla. Měli jsme dvě, protože jsou po umělém oplodnění. Třetí byla počata přirozeně. Tu jsme si museli nechat, to jsme obrečeli celá rodina. Mamka mi sama říkala, abych se rozmyslela, ale že by nikdy dítě pryč nedala,“ svěřila se Monika.Přečtěte si
honzina
20. 5. 2015 • 06:51

Na tento pořad nekoukám, ale i přesto musím reagovat na názory některých lidí tady. Takže podle vás pořádná a vzdělaná maminka jednoho dítěte je podle vás tady jen kráva, co má rozmazlené děcko,která peníze nepotřebuje a matka, která má doma bordel jak na lodi, děti chudáci s vyhnilýma zubama, protože nkdo nemá čas s nimi dojít k zubaři, pokud ovšem by vůbec měly v čem jít - je podle vás chudinka, kterou ta druhá akorát pomlouvá??????? Docela by mě zajímalo, jak to vypadá u vás, kteří se té bordelářky zastáváte!!!!!!!!!!!!!

mila1981
5. 4. 2015 • 19:03

Uplne suhlasim. Keby to s nimi myslela ta pani Jana dobre, mohla jej to povedat mimi kamier, a nie pred celym narodom. Teraz si to odnesu najma jej deti, kedze ludia su dost zlomyselni. Myslim, ze mam celkom dobry odhad na ludi, a Jana jednoducho vyuzila KAZDU prilezitost, aby mohla domacu ponizit a ukazat, ze ona je lepsia. Je sice pravda, ze Monikin byt nebol v najlepsom poriadku, pani Jana je urcite poriadkumilovnejsia, aj ked neda sa vylucit ani to, ze sa mohla na prichod televizneho stabu pripravit.

illis
29. 3. 2015 • 10:58

haha Paní tchýně neměla na takové věci čas, protože ten měla jen na počítač .

illis
29. 3. 2015 • 10:56

No když už jsi takový pozorovatel, tak by Ti mělo být jasné, že to có Jana řekla, tak viděli i bez toho všichni. Co Janě nadáváš, to byla ještě moc mírná, být tam jiná, tak by jí dala větší sodu.pokud jsi tak chytrý, tak si pořiď podobnou Monice a budeš možná spokojený .

pozorovatel2013
28. 3. 2015 • 13:20

neseděla mi ani jedna, obě Doroty Máchalovy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.