Noční drama u Žilkové: Vážný úraz a okamžitá operace! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Noční drama u Žilkové: Vážný úraz a okamžitá operace!

Veronika Žilková
Veronika Žilková (Foto FTV Prima, ČT, ara)

Umírá strachy! Maminka Veroniky Žilkové (53) si zlomila stehenní kost v krčku! Paní Olgu (91) okamžitě vezli na operační sál. Tam strávila několik hodin.

„Mám o mámu obrovský strach. Vždyť jí za měsíc už bude dvaadevadesát let! A v tomhle věku si zlomit krček opravdu není žádná legrace,“ přiznala hvězda seriálu Všechny moje lásky, která teď nemyslí na nic jiného než na maminku. Šla do ledničky Paní Olga si těžký úraz přivodila úplně nevinně. Nespadla, neuklouzla, šla jenom do ledničky. „Otevřela ji, shýbla se a ruplo to. Už má křehký kostičky,“ popisuje Veronika.

Nehoda se hereččině mamince přihodila večer a hned v noci se musela podrobit operaci. Ta podle lékařů proběhla hladce a výsledek je perfektní. Otázkou ale je, jak se se zákrokem tělo dokáže vypořádat. A to je to nejdůležitější. „Doteď měla maminka tuhý kořínek. Dokonce se byla o sebe schopna starat a bydlela sama. Všichni o ní už dlouho říkáme, že má sto životů, tak snad se to teď potvrdí,“ doufá Žilková. Co je zlomenina krčku?

Jde o zlomeninu horního konce stehenní kosti v jejím nejužším místě. Typickým pacientem s tímto úrazem je žena starší 70 let trpící osteoporózou. Jako taková není zlomenina vážná, ovšem dlouhodobý pobyt na lůžku může mít fatální následky. Komplikací bývá například zápal plic, zánět žil či infekce močových cest.Přečtěte si
pixlax
12. 3. 2015 • 02:08

Veronika,držte se! Jako herečka nejste ta nej,ale mám Vás rád jako ženu a držte maminku

zamlzena
11. 3. 2015 • 17:04

To už asi ne. Sorry.

kiwi65
11. 3. 2015 • 16:24

Jako matka rádoby hvězdičky bude mít určitě tu nejlepší péči,nemám strach že by o ní bylo postaráno jak o rodiče nás normálních lidí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.