Žilková otevřeně o hádkách s manželem Stropnickým: Proč jí nikdy nedává dárky?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Žilková otevřeně o hádkách s manželem Stropnickým: Proč jí nikdy nedává dárky?!

Veronika Žilková a Martin Stropnický
Veronika Žilková a Martin Stropnický (Profimedia.cz)

U herečky Veroniky Žilkové (53) platí »do třetice všeho dobrého«! Osudového muže našla až ve třetím manželství a spolužití s Martinem Stropnickým (57) si nemůže vynachválit. Oba už si prošli neúspěšnými manželstvími a díky zkušenostem si byli schopni vytvořit svůj vlastní pohodový rytmus.

Veronika Žilková zamilovaná víc, než kdy předtím. Kdyby svého chotě potkala v mládí, prý by se navzájem ubili kvůli rozdílným názorům. Naproti tomu dnes se dokážou bez problémů domluvit. A když přeci jenom dojde na hádku, vše je rychle vyřešeno.

„My se umíme usmiřovat. Hádka se stane, ale ten čas od toho vybouchnutí k odpuštění máme hrozně krátký. My vybouchneme, vzápětí si odpustíme a panuje mezi námi mír. Máme takové zaklínací slovo, které když někdo řekne, tak ten druhý, i kdyby 100x nechtěl, musí se usmířit,“ prozradila herečka svoje taktiky v Nedělním Blesku.

A jedno slovo stačí, dárky Žilková k usmíření nepotřebuje. „Nedává mi nic. Není to důležité. Můj druhý muž Marek Navrátil mi neustále nosil kytky. Vždycky, když přišel ráno odněkud, tak mi přinesl puget za tisíc korun a od té doby nenávidím květiny, protože byly omluvou za zradu. Většinou muži dávají ženám kytky, když něco žehlí. Výhoda lásek ve zralém věku je, že si neděláte falešné představy o tom druhém. Nejlepší je, když nikdo nechce nic po nikom a spolu jste,“ uzavírá Veronika Žilková.Přečtěte si
italiano
10. 4. 2015 • 17:43

Když tak dobře volíte nebo vůbec nevolíte tak tam máte výhodáře a praktiky, kteří vás nakonec přivedou do vojny.

mekanik
2. 2. 2015 • 11:52

už mi leze krkem'' přítelkyně pana ministra''a pan ministr taky

prroud
2. 2. 2015 • 09:02

Podporovat zabijeni civilistu fasistama za pomoci nasich zbrani a vybaveni je mnohem horsi nez nejaky priblbly popirani holokaustu! Nechodil do skoly?!! A tohle si lidi nechate libit,ves ktera podporuje zabijeni civilistu,Slovanu jako jste vy,fasistama hopsajicima po majdanech??!!! Vlezdo***kovani oligarchum??? Plivu na vas,tupy stado!!!

prroud
2. 2. 2015 • 08:58

Stropnicky je prase,ktery cpe ukrajinskejm fasistum ceskou vyzbroj aby se zavdecil a radne vylizal rit Bruselu a USA!!!!!!!!!!!!! Uz ted patri povesit na prvni kandelabr!!! A vsichni z Exkalibur Army s nim!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.