Lidem chodí e-mail od Babišova týmu. JUREČKA: Je plný lží | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Lidem chodí e-mail od Babišova týmu. JUREČKA: Je plný lží

Ministr Jurečka (KDU-ČSL) se rozohnil na Twitteru. E-mail od hnutí ANO, který obdrželo již skoro 50 000 lidí, je podle něj plný lží
Ministr Jurečka (KDU-ČSL) se rozohnil na Twitteru. E-mail od hnutí ANO, který obdrželo již skoro 50 000 lidí, je podle něj plný lží (Blesk: R. Klejch/Reuters)

Děsivou budoucnost vykresluje e-mail, který lidem rozeslal tým okolo prezidentského kandidáta Andreje Babiše (68, ANO). Proti němu se ale ohradil ministr práce Marian Jurečka (41, KDU-ČSL).

Po prezidentských volbách nastane brutální utahování opasků, věští e-mail, který rozeslal tým hnutí ANO a jehož pravost Aha! potvrdil i mluvčí hnutí Martin Vodička. „To je e-mail, který jsme rozeslali našim odběratelům,“ sdělil. Vláda Petra Fialy (58, ODS) má podle zprávy prý snižovat penze, rodičovskou nebo zvýšit věk odchodu do důchodu či daň z přidané hodnoty. Premiér skutečně včera potvrdil, že změny u DPH se zvažují u dvou snížených sazeb 10 a 15 procent.

E-mail s dezinformacemi

Další body z e-mailu však pořádně namíchly Jurečku. „Bojovat čestně chce kuráž, bohužel ne všichni ji mají. Asi proto posílá Andrej Babiš voličům e-mail plný lží,“ čílil se vicepremiér. A začal na Twitteru vládu bránit, že důchody se zvyšují automaticky, rodičovskou chce dle svých slov navýšit a posunutí hranice věku odchodu do penze bude časem aktuální, ovšem nemá se týkat nynější předdůchodové generace.

Přečtěte si
Jan Hadířák
12. 5. 2023 • 18:38

Kdyby u nás teď žila Klára Hitlerová, tak bychom jí pětistovkou museli přispívat také. Nedalo by se tomu nijak zabránit. Přece Adolfa vychovala, řekl by Jurečka. A ještě jednou: v ČR sedí 43 zločinců na doživotí, vesměs za bestiální vraždy. I jejich matky pobírají, nebo budou pobírat výchovné, no a synáčkové ve Valdicích neodvedou do důchodového systému nic.

Jan Hadířák
12. 5. 2023 • 18:24

Volil jsem v roce 2021 PirStan, ale dnes říkám jedno: pokud bude ve vládě nadále Marián JUREČKA, pak v eurovolbách 2024, krajských volbách 2024 ani ve sněmovních volbách 2025 nebudu volit žádnou ze stran současné vládní koalice!

Inka
15. 1. 2023 • 06:27

Ano, volili jsme Andreje Babiše. Doposud jsme neobdrželi žádný mail, dopis...
Každopádně musím Jurečkovi vyvrátit jednu z údajných Babišových lží !
V TV jsme osobně slyšeli:
... jelikož je největší počet Husákových dětí, odchod do důchodu se bude muset regulovat. Všichni, kteří nastoupí do pracovního cca ve 28 letech pochopitelně budou odcházet do starobního důchodu později. Neodvedou dostatečnou výši sociálních odvodů, jejich práce nebude nijak fyzicky náročná...( tím měl na mysli mladé, kteří budou končit studia ).
Tím pádem budoucnost země, mladí a nadějní, vzdělaní... jenom díky tomu, že budou chtít v životě dosáhnout na vyšší level vzdělání budou pracovat do doby, než je odnesou z práce nohama napřed !
Jelikož ženy neporodily žádné děti a nepřispěly k populaci, budou si muset na důchod šetřit, nemají nárok na žádné bonusy do výpočtu starobního... takže všechny NE maminky, nikoho nezajímá, že jste dětičky nemohly mít z důvodu nemoci, nebo se to nedařilo... Jurečka vzkazuje, že co na tom, že jste celý život pracovaly a odváděly daně, neočekávejte od státu nic !
Bude se brát zřetel pouze na obory fyzicky náročné...
V ČR je odchod do důchodu ze všech zemí EU nejnižší, musíme se přiblížit...
Lidé se nemusí obávat, představa odchodu do důchodu se posune pouze cca o tři roky... myslím, že to nebude v sedmdesáti letech...
A mimochodem se ptám, kdo dal právo rozhodovat o nás bez referenda, že Pekarová prohlásila:
Slíbila jsem při hlasování u voleb ve Vídni krajanům, že tyto volby byly poslední, přímé. Tzn., volit prezidenta bude pouze senát a sněmovna !
Pojímá mně hrůza při představě, že by měl vybrat nástupce na hrad současný slepenec amatérů, kmotrů a zrádců pod vedením nejhoršího premiéra Pjotra Fialoviče !

stařec
12. 1. 2023 • 13:57

Jurečko,a kdo chtěl ty Tvoje žvásty??!! ,co jsi rozeslal??!! udělal jsi jen to co ti káže zákon!!! A důchodcům NIC nepřidáváte!! To co jste přidali se ani náhodou neblíží sumě kterou jste nám UKRADLI formou inflace!! Proto chcete aby si lidé šetřili,aby jste je mohli okrást !!!???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.