Lidem chodí e-mail od Babišova týmu. JUREČKA: Je plný lží | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Lidem chodí e-mail od Babišova týmu. JUREČKA: Je plný lží

Děsivou budoucnost vykresluje e-mail, který lidem rozeslal tým okolo prezidentského kandidáta Andreje Babiše (68, ANO). Proti němu se ale ohradil ministr práce Marian Jurečka (41, KDU-ČSL).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jan Hadířák
12. 05. 2023 18:24

Volil jsem v roce 2021 PirStan, ale dnes říkám jedno: pokud bude ve vládě nadále Marián JUREČKA, pak v eurovolbách 2024, krajských volbách 2024 ani ve sněmovních volbách 2025 nebudu volit žádnou ze stran současné vládní koalice!

reagovat nahlásit
safinka59
15. 01. 2023 06:27

Ano, volili jsme Andreje Babiše. Doposud jsme neobdrželi žádný mail, dopis...
Každopádně musím Jurečkovi vyvrátit jednu z údajných Babišových lží !
V TV jsme osobně slyšeli:
... jelikož je největší počet Husákových dětí, odchod do důchodu se bude muset regulovat. Všichni, kteří nastoupí do pracovního cca ve 28 letech pochopitelně budou odcházet do starobního důchodu později. Neodvedou dostatečnou výši sociálních odvodů, jejich práce nebude nijak fyzicky náročná...( tím měl na mysli mladé, kteří budou končit studia ).
Tím pádem budoucnost země, mladí a nadějní, vzdělaní... jenom díky tomu, že budou chtít v životě dosáhnout na vyšší level vzdělání budou pracovat do doby, než je odnesou z práce nohama napřed !
Jelikož ženy neporodily žádné děti a nepřispěly k populaci, budou si muset na důchod šetřit, nemají nárok na žádné bonusy do výpočtu starobního... takže všechny NE maminky, nikoho nezajímá, že jste dětičky nemohly mít z důvodu nemoci, nebo se to nedařilo... Jurečka vzkazuje, že co na tom, že jste celý život pracovaly a odváděly daně, neočekávejte od státu nic !
Bude se brát zřetel pouze na obory fyzicky náročné...
V ČR je odchod do důchodu ze všech zemí EU nejnižší, musíme se přiblížit...
Lidé se nemusí obávat, představa odchodu do důchodu se posune pouze cca o tři roky... myslím, že to nebude v sedmdesáti letech...
A mimochodem se ptám, kdo dal právo rozhodovat o nás bez referenda, že Pekarová prohlásila:
Slíbila jsem při hlasování u voleb ve Vídni krajanům, že tyto volby byly poslední, přímé. Tzn., volit prezidenta bude pouze senát a sněmovna !
Pojímá mně hrůza při představě, že by měl vybrat nástupce na hrad současný slepenec amatérů, kmotrů a zrádců pod vedením nejhoršího premiéra Pjotra Fialoviče !

reagovat nahlásit
Jan Hadířák
12. 05. 2023 18:38

Kdyby u nás teď žila Klára Hitlerová, tak bychom jí pětistovkou museli přispívat také. Nedalo by se tomu nijak zabránit. Přece Adolfa vychovala, řekl by Jurečka. A ještě jednou: v ČR sedí 43 zločinců na doživotí, vesměs za bestiální vraždy. I jejich matky pobírají, nebo budou pobírat výchovné, no a synáčkové ve Valdicích neodvedou do důchodového systému nic.

reagovat nahlásit
stařec
12. 01. 2023 13:57

Jurečko,a kdo chtěl ty Tvoje žvásty??!! ,co jsi rozeslal??!! udělal jsi jen to co ti káže zákon!!! A důchodcům NIC nepřidáváte!! To co jste přidali se ani náhodou neblíží sumě kterou jste nám UKRADLI formou inflace!! Proto chcete aby si lidé šetřili,aby jste je mohli okrást !!!???

reagovat nahlásit
uschi
12. 01. 2023 16:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit
AHel
12. 01. 2023 11:56

Babiš je stále z těch nabídek na prezidenta nejlepší, i když to není optimální. Jako by jiní nelhali.... třeba Fiala, že prý jsem ve válce! Taková šílená poplašná zpráva, kde je mobilizace atd., jen facka pro labilní lidi, nechutné. At´si pětikolka zamete před vlastním prahem...

reagovat nahlásit
ja01
12. 01. 2023 09:50

Co čekat od usvědčeného lháře než další lži.

reagovat nahlásit
Frank Nitas
12. 01. 2023 09:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.