Dceři Dvořáka a Munzarové začalo jaro! Fešný kudrnáč v akci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Dceři Dvořáka a Munzarové začalo jaro! Fešný kudrnáč v akci

Mladá láska to je ráj!
Mladá láska to je ráj! (Martin Hykl)

Anička Dvořáková (20) většinou na společenské akce chodívala po boku tatínka Jiřího Dvořáka (55) nebo maminky Báry Munzarové (50). Nicméně na premiéru filmu The Batman dorazila po boku neznámého kudrnatého chlapce. Ten z ní nespustil oči a držel si ji pevně kolem pasu.

Nejdřív se šel páreček občerstvit k pultu s popcornem, pak společně zapózovali fotografům. Krásná Anna házela úsměvy na všechny strany, zatímco její doprovod si jí stále držel u těla. Oba vypadali velmi šťastně, jak uvádí deník Blesk.

Bára Munzarová (49) před novou rolí: Operace ramene!

Video se připravuje ...

Není sice oficiálně potvrzené, že se jedná o Aniččina nového přítele, ale jejich chování by tomu odpovídalo. Přeci jen... Anička už není ta malá holčička a očividně taky zatoužila po lásce a romantice. Uvidíme, jak se k celé situaci vyjádří, či zda vztah potvrdí.

Nedvěd bez zubů, ohluchl a nevychází ven! A Dvořák ze strachu o život nenatáčí

Video se připravuje ...Přečtěte si
illenne
8. 3. 2022 • 08:54

Normální mladá holka, kterou rodiče vodí do společnosti. Proč pořád píší, jaká je krásná. Každá mladá dívka, když se namaluje a oblékne vypadá dobře.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.