Dcera Munzarové a Dvořáka děsí: PROBLÉMY SE SRDCEM?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Dcera Munzarové a Dvořáka děsí: PROBLÉMY SE SRDCEM?!

Dcera Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka Anna se pochlubila holterem - měřák na srdce
Dcera Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka Anna se pochlubila holterem - měřák na srdce (instagram.com)

Dcera Jiřího Dvořáka (53) a Báry Munzarové (50) se postarala o pořádný poprask, když na sociální síti zveřejnila snímky, kterými vyděsila své sledující. Na svém těle totiž ukázala nalepené elektrody připojené k holteru!

Teprve dvacetiletá Anna Dvořáková má našlápnuto k hvězdné kariéře po vzoru svých slavných rodičů i prarodičů. V herecké rodině se tomuto povolání člověk těžko vyhne, a tak svět před kamerou či na divadelních prknech začal lákat i Aničku. „Přiznávám, že mě hraní opravdu baví. Sice ještě tolik vlastních zkušeností nemám, ale pohybuji se mezi divadlem a filmem odmalička a vždy mě to přitahovalo. Tak uvidíme,“ prozradila Blesku Dvořáková.

Bára Munzarová (50) před novou rolí: Operace ramene!

Video se připravuje ...

Dcera hereckých exmanželů na sebe upozornila v seriálu Hlava medúzy a zazářila i v hudebním videoklipu. Tentokrát však na sebe pozornost strhla zcela jiným způsobem.

Nedvěd bez zubů, ohluchl a nevychází ven! A Dvořák ze strachu o život nenatáčí

Video se připravuje ...

Na svém instagramovém profilu zveřejnila snímky, na nichž je vidět Holterovo ambulantní monitorování EKG, které zachycuje aktivitu srdce po dobu 24 hodin. Své sledující ale vzápětí uklidnila. „Dobře, vypadá to, že jsem plně nabitá. Takže si ty věci nechám teď dát pryč, protože moje baterky jsou plně nabité, aby fungovaly do konce mého života,“ napsala k fotkám Anička Dvořáková.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.