Gottová o kolapsu a hospitalizaci! Prý je to jinak... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Gottová o kolapsu a hospitalizaci! Prý je to jinak...

Společný večer Dominiky a Tima
Společný večer Dominiky a Tima (Blesk:David Kundrát/Czech News Center)

Je to sotva pár dnů, kdy Dominika Gottová (47) přiznala webu Expres.cz, že při rutinní zdravotní prohlídce její ošetřující lékařka došla k závěru, že její zdravotní stav je tristní. K cukrovce se připojily problémy s játry a vysoký tlak.

Podle aktuálních informací uvedeného zdroje v pátek obrážela lékaře ve společnosti kamaráda Josefa Rychtáře (62) Petra Veselého. Rozhodla se totiž, že půjde do sebe! Jenže nakonec prý skončila na kapačkách! 

„Obvodní lékař zjistil, že se Dominika nachází ve vážném zdravotním stavu. Řekl mi, abych ji okamžitě odvezl na Bulovku. Vidím to špatně,“ řekl Expresu Veselý, který Dominiku v pátek doprovázel na každém kroku.

Dominika Gottová: Emotivní předčítání z její publikace Můj táta Karel

Video se připravuje ...

Že je to s nejstarší Gottovou dcerou až tak zlé, ho ale údajně nepřekvapilo. „Věděl jsem, že přijdou zdravotní problémy. Měl jsem o ni celou dobu strach... A teď se to potvrdilo. Je to špatné, její stav je vážný, je v ohrožení života,“ zoufal si Veselý, který ještě uvedl, že konkrétní diagnóza zatím stanovená není že se tak čeká, co bude dál. 

Gottová tvrdí, je to lež!

Ke zprávě se ale pro Aha! vyjádřila později přímo Dominika Gottová. Popřela, že by došlo na hospitalizaci. Prý měla jen potíže kvůli lékům, které ze zdravotních důvodů užívá. Podle slov nejstarší Gottovy dcery její doprovod tuto informaci následně pro uvedený web záměrně překroutil. Navíc bez jejího vědomí!

„Nejsem hospitalizovaná a ani jsem být neměla. A nejsem ve vážném stavu! Na vyšetření mě poslal můj lékař, protože mi nebylo několik dní dobře kvůli lékům, které beru na vysoký tlak. Kapačku jsem dostala proto, že jsem několik dní kvůli nevolnosti nejedla,“ uvedla na pravou míru Dominika. Ta zároveń dodala, že se více ke svému zdravotnímu stavu vyjadřovat nechce a že ji mrzí, že někdo takto veřejně a bez její souhlasu mluvil o jejím zdraví a ještě včehno zdramatizoval. 

Gottová na narozeninách tátova kamaráda: Žiju ze dne na den

Video se připravuje ...Přečtěte si
AliAlice
5. 2. 2021 • 09:03

Tak prý je to jinak....no jasně,o čem by jinak zásobovala bulvár...dnes je to tak,a zítra zase jinak.Trapná osoba,která kdyby se nejmenovala Gottová,tak po ní ani pes neštěkne...

-bello-
4. 2. 2021 • 14:15

Má to těžký.Přece jen je prvorozená, ( ta blbka "národní vdova" na "Bertramce " s tím nic nenadělá ! ) a že ji okradla se ví. Do minika je tedy médii sledovaná.Je těžký, a zejména ve stavu, v jakém je ona rozeznat, kdo je kamarád a kdo se na ni lepí..Dpminika je příšerně hloupá, nemá být po kom chytrá, ale nelíbí se mi, jak do ní pořád lidi kopou.Zdravotní pojištění si platí, daně odvádí, tak co?
Jsou jiní machři, jako např. Kvitová, co má bydliště a peníze v Monaku a sem si odskakuje a si nechá operovat neurochirurgy ruku, kdy operace by vyšla v Monaku na děsný peníze , ale tady to má za hubičku .A blblá je ještě víc, když si pustí domů frajera.(Ale to jsem odbočila)

bedna
30. 1. 2021 • 21:10

Dominika prý měla jen potíže kvůli lékům, které ze zdravotních důvodů užívá? Pravděpodobně jí lékaři neřekli, že když bere jakékoli léky, tak nemůže zároveň i „zobat” a chlastat!

kristinn
30. 1. 2021 • 19:46

Niekolko dni nejedla???Jasne, chlastala tak, ze mala stale poopicovy stav.Nechutilo.Len si daj Dominicka, daj.Aspon nebudes otravovat svojimi klamstvami a vymyslami!

janapi
30. 1. 2021 • 17:37

Tak právě na Seznamu vyšlo-že veškeré zprávy o jejím špatném stavu dával člověk-který jí velmi zklamal....no hlavně že jí dělal taxíkáře zdarma. Chudák Veselý - měl smůlu u Ivety a nyní i u Dominiky....té nesedly prý léky na tlak-tak to vyřešila kapačka. Každopádně Veselý dával informace o jejím zdravotním stavu bez jejího vědomí.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.