Ivana Karla vybojovala »jen o vlas«? Paní Gottovou prý mohla být… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. dubna 2024

Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Ivana Karla vybojovala »jen o vlas«? Paní Gottovou prý mohla být…

Karel Gott s manželkou Ivanou
Karel Gott s manželkou Ivanou (Foto: Obrazyvaukci.cz, archiv Blesku)

Několik let byl zarytým starým mládencem, protože si chtěl ženské přízně užívat v hojné míře a po svém. Ale přece jen se vždycky našla dívka, která byla jeho srdci o něco blíže. Jednu si dokonce chtěl vzít za svoji manželku ještě před tím, než poznal Ivanu (44).

Kdo měl nosit Gottovo příjmení? Podle webu Wanda měla nakročeno k oltáři se Zlatým slavíkem prý ještě jedna žena. Na Slovensku velmi známá Helena Blagne, jež údajně Mistrovi učarovala. Karel Gott  měl být podle tvrzení tohoto zdroje do blondýnky, která se shodou okolností Ivaně nápadně podobá, v devadesátých letech velmi zamilovaný. Až tak, že prý nad veselkou skutečně uvažoval. Jenže osud ho pak popostrčil jiným směrem.  

Karel Gott (†80) nacvičuje svou poslední píseň Vánoční:

Video se připravuje ...

Že se ale i ze strany Heleny jednalo nejspíš o silné pouto, může svědčit i její vyjádření na sociální síti, které zveřejnila po Mistrově smrti. „Všechny tvoje hvězdy jsou pryč, drahý příteli, a tvůj hlas je navždy umlčený. Odpočívej v pokoji, Karle Gotte.“

Vánoce Dominiky Gottové: Velké otazníky nad maminkou! A o neromantických dárcích od táty

Video se připravuje ...Přečtěte si
janapi
12. 2. 2021 • 20:07

Již se vám v mozkovně pletou data....Produkční u Lichteberga dělala Ivana několik let za svobodna a zůstala vlastně až do jejího těhotenství (Charlotte) ...když té byly cca 2 roky tak při návštěvě v Las Vegas se teprve vzali

miroslava13
9. 2. 2021 • 11:45

já četla že byl Kája na kluky a Ivanou jen maskoval tento fakt. tak už nevím, čemu věřit?

Uživatel_1225870
30. 1. 2021 • 10:48

To je zcela jedno jak se co stalo.Prostě si Karel Ivanku zvolil a vzal.Nechápu proč se lidi do ní naváží.Je to jednou jeho žena a ostatní pukají závistí. Každá co si vzala úspěšného muže je u nepřejících zlato­kopka­.Nena­padlo nikoho že to Karel rozhodl sám?Prostě si jí vzal tak ji nechte na pokoji.Ted už jen vdova a lehké to nemá.Držím jí palce at vše zvládne

-bello-
11. 1. 2021 • 22:42

Ivana Gotta dotlačila k oltáři řevem a výhrůžkami ( a muselo se to konat v USA, protože co kdyby se přišel sám Gouglas juknout ) .
Naprosté střevo Ivana se pak stala " produkční " u Lichteberga, kde dělala ficku pro všechno a o práci produkční se jí mohlo s jejím IQ jen zdát.
A když tohle střevo Ivana napsala do svého sívíčka " 2 lety vztah s Douglasem" muselo být každému jasné, co za kvítí v 66 letech dementní Gott utrhnul.

Shimmir
7. 1. 2021 • 23:44

Nemám Mistrovo zlato v hrdle, byť i já si rád zpívám, třeba i jeho písně, ba ani jeho zlato na kontě, ale mé lásky mne měly rády jen kvůli mně a má galantní dobrodružství zůstala mým tajemstvím.
Žádný bulvár se nešťourá v mém soukromí a mnozí lidé netuší, kdo se skrývá za mými texty, které i mohli číst pod pseudonymy. Zůstanu svůj a nikdo nebude šťourat v tom, co jsem měl s mám rád...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.