Ivana Karla vybojovala »jen o vlas«? Paní Gottovou prý mohla být… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ivana Karla vybojovala »jen o vlas«? Paní Gottovou prý mohla být…

Několik let byl zarytým starým mládencem, protože si chtěl ženské přízně užívat v hojné míře a po svém. Ale přece jen se vždycky našla dívka, která byla jeho srdci o něco blíže. Jednu si dokonce chtěl vzít za svoji manželku ještě před tím, než poznal Ivanu (44).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mika
09. 02. 2021 11:45

já četla že byl Kája na kluky a Ivanou jen maskoval tento fakt. tak už nevím, čemu věřit?

Uživatel_1225870
30. 01. 2021 10:48

To je zcela jedno jak se co stalo.Prostě si Karel Ivanku zvolil a vzal.Nechápu proč se lidi do ní naváží.Je to jednou jeho žena a ostatní pukají závistí. Každá co si vzala úspěšného muže je u nepřejících zlato­kopka­.Nena­padlo nikoho že to Karel rozhodl sám?Prostě si jí vzal tak ji nechte na pokoji.Ted už jen vdova a lehké to nemá.Držím jí palce at vše zvládne

-bello-
11. 01. 2021 22:42

Ivana Gotta dotlačila k oltáři řevem a výhrůžkami ( a muselo se to konat v USA, protože co kdyby se přišel sám Gouglas juknout ) .
Naprosté střevo Ivana se pak stala " produkční " u Lichteberga, kde dělala ficku pro všechno a o práci produkční se jí mohlo s jejím IQ jen zdát.
A když tohle střevo Ivana napsala do svého sívíčka " 2 lety vztah s Douglasem" muselo být každému jasné, co za kvítí v 66 letech dementní Gott utrhnul.

janapi
12. 02. 2021 20:07

Již se vám v mozkovně pletou data....Produkční u Lichteberga dělala Ivana několik let za svobodna a zůstala vlastně až do jejího těhotenství (Charlotte) ...když té byly cca 2 roky tak při návštěvě v Las Vegas se teprve vzali

Shimmir
07. 01. 2021 23:44

Nemám Mistrovo zlato v hrdle, byť i já si rád zpívám, třeba i jeho písně, ba ani jeho zlato na kontě, ale mé lásky mne měly rády jen kvůli mně a má galantní dobrodružství zůstala mým tajemstvím.
Žádný bulvár se nešťourá v mém soukromí a mnozí lidé netuší, kdo se skrývá za mými texty, které i mohli číst pod pseudonymy. Zůstanu svůj a nikdo nebude šťourat v tom, co jsem měl s mám rád...

veselabublinka
06. 01. 2021 22:26

Gott byl čuňák, vojel co se dalo.

blamal
06. 01. 2021 20:32

Helena Blagne je Slovinka, nikoli Slovenka.....🙈🙈🙈🙈

pinkfloyd23455
06. 01. 2021 17:17

Já byl jeho milenec po celý jeho život a odkázal mě 17 mil.z kterých dodnes žijí na ostrově Monte cristo!!

Alva
06. 01. 2021 17:01

Je to smutné, trapné, směšné, teď může psát každý cokoliv, Menzelová, Gottová dcera, Ivanka, mrtvý se nemůže bránit a už bych toho nechala, protože každý může napsat cokoliv, ale ...... závěr si domyslete, mladá žena a starý muž...., je mi to k smíchu.

Inka
06. 01. 2021 15:46

Helena Vondráčková: „Právě když jsme byli společně všichni v Austrálii, říkala mi Ivana, jak by se ráda vdávala, co pro to má udělat, aby si ji Karel vzal. Říkala jsem jí, ať ho nikam ho netlačí..

Mimochodem, ty kecy, že se o něho starala ?! Brala si téměř starého chlapa, miliardáře...ta věděla za čím se žene. Která by se nestarala...?!

-jiricka-
06. 01. 2021 23:20

Měla to moc dobře promyšlené, máte pravdu

stekavypes
06. 01. 2021 15:44

Jestli nemáte o čem psát,tak já jsem se taky mohla stát jeho ženou,bylo to v sedmdesátých letech.Že vás to baví pořád něco vytahovat.Začněte psát o sobě,ať kažký pozná co jste za zrůdy.

aveneta
06. 01. 2021 13:45

No, zdali o vlas je osud, mají spolu 2 dcerky a ona se o něj starala až do jeho konce. Jako žena takovéto celebrity to rozhodně nemá snadné

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.