Strach o život Gottové! Výzva rodině bere za srdce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Strach o život Gottové! Výzva rodině bere za srdce

Ihned po návratu do Česka přijel na pražské letiště vítat Dominiku Gottovou (47). Poté vyšlo najevo, že Petr Veselý je z blízkého okolí Josefa Rychtáře (62), ale svým vystupováním spíš v této souvislosti připomínal Ivetina (✝48) nápadníka a ochránce Zdeňka Macuru (46). Protože i Petr chce Dominiku zachránit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
07. 01. 2021 16:45

Bože, do kdy o ní budeme číst? Vystřelte jí na měsíc, nebo dejte Rychtářovi, třeba jí sem tam nařeže aby věděla zač je toho loket, furt její pomluvy a drby. Je to trapná hnuska, ať táhne na sever za Timem a neotravuje zde vzduch, stačí covid.

mejlika
11. 12. 2020 21:37

Bože beladono, ty jsi zase trapná až na půdu Ta tvoje slohovka ... to je teda věc, proboha, bereš ty prášky na hlavu správně???? Zřejmě je nebereš vůbec ... vrať se raději dobrovolně do těch Bohnic, ať tě zřízenci nemusí pořád hledat

-bello-
11. 12. 2020 14:53

Dominika sestry de facto nemá. Jediný co má je matka
.S tou se může přes skype vídat, občas přiletět.Životy jim běží každý zvláśť už dobře 30 let . Její máti si z dítěte s Gottem udělala trafiku ( ta druhá matka od 2.levobočky taky).A chudák dítě Dominika u své mámy měla mnoho strejdů, ale nikdy nic pevného..Ani tátu Gotta.Ten honil vodu všude jinde, jen ne u její mámy na Žižkově.
A ti, kteří útočí na Dominiku přes city k její matce tohle asi neví a ambivalenci citů Dominiky k matce nechápou. A já si fakt ani nemyslím, že i číhat, jestli a jak často Dominika chodí na hrob je fér! Gott ji svou závětí vyloučil z rodiny, Gottové Ivaně se o hrob stará pohřební správa, kdy ona sama taky Dominiku vyloučila a chodit tam s bulvárem za zády asi je pak těžko s tátou " rozjímat." Co chce s otcem Gottem povídat, může i v soukromí, na veřejnost ať se vykašle.
-Nemanželský děti bych já Gottovi prominula, podílely se na nich i ty blbky ženský , úplně mu vyčítat, že levobočky tajil taky moc nejde a že se soudil o alimenty - OK , když holt nevěděl kam co zasel .. , ale u mě to slavný Mistr projel asi nejvíc, když podlehl a narval vše Ivaně, potažmo tchýni!
Místo toho měl říct - milá Ivanko neomdlívej, udělám to spravedlivě! Dominika i ta druhá jsou taky moje, ze zákona dědí jen děti. Ty dvě tedy budou dědit stejně, jako naše Šarlota a Nelly. I tak budeš mít s holkama cca 420 milionů a bude v tom i moje trade mark a agentura a fondy, co ti rok co rok přisypou do kasy.
Budete mít sirotčí / nech holky studovat do šestadvaceti, i když na to nemají /, budeš mít vdovecký, budeš mít úlevu na dani a pohřeb mi stát zaplatí. Co vám bude chybět?
Nic ! ! !
Možná já - ale časem i to poleví.
- A takový nějaký Petr příživa- záchrance by neotravoval kecama bulvár a nedělal to Dominice ještě horší-

Klidně do mně !

pinkfloyd23455
10. 12. 2020 10:59

tady jsou stovky kvalitnich lidi včetně bezdomovcu a ja nevim koho kterym by bylo treba pomoct a ne se srat furt do nějake gottove jtera prošustrovala na co přisla a pořad jen knuči!!běžte s ni už do hajzlu!!

BJELOUSEK
09. 12. 2020 19:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
09. 12. 2020 19:26

Paní Rezková Dominice podala pomocnou ruku a tím zázemí než se postaví na nohy. Odměnou paní Rezkové bylo to, že se Dominika ožrala jako krocan a následně jí málem vypálila barák.
Petr který se staví do role spasitele, neví do čeho jde.
Nevidím jediný důvod proč by měla cokoliv dostat jen z titulu, že je dcerou pana Gotta.Je dospělá, makat neumí, má jen nataženou ruku a čeká, že se s ní každý po***. Vydala knihu, kde kope do vlastních řad. Ať se vrátí ke svému umouněnému a tlustému blbovi do Finska Jenom blb si tuto nanynku uvázal na krk.

fany22
09. 12. 2020 17:37

To jsou žvásty- má tady maminku, sestry, spoustu přátel. Že tady má matku, věděla snad vždycky, dala ale přednost bohémskému životu s Timem. I potom, co už se definitivně poněkolikáté! rozhodla od něj odtrhnout. O sestrách mluvit netřeba.
A ta údajná spousta přátel je poněkud podivná, když prý makala od nevidím do nevidím. Kde se tak najednou našli? Já zase vidím, že jakmile měla ve Finsku problémy ( kdo by to čekal, že?) povolala zase okamžitě bulvární novináře.
Ale jestli se pan ochránce do ní zakoukal ( to pokleknutí na letišti značí podobnou teatrálnost, jako má milá Domi, mohli by si rozumět ), tak ať se o ni postará. Ale ať nenabádá nikoho dalšího k další charitě. Už by se snad konečně měla chovat dospěle a zodpovědně.

mord
09. 12. 2020 16:34

Odporný člověk a nesmyslná amorální výzva. Připadá snad tomu pánovi normální, že někdo ve věku té osoby nepracuje, pije a fetuje a chce žít z peněz, které si nevydělala vlastní prací? Pokud ano, ať ji sám živí. Uvidí se jak dlouho mu to vydrží.

robin5
09. 12. 2020 15:13

Tak by Dominice, když mu na ní tak záleží, měl ten magor okamžitě doporučit aby táhla tam kam patří, tj. na protialkoholní. Přece to alkoholička slíbila otci opakovaně a sliby se mají plnit. Ovšem to by ho "nejstarší dcera" asi kopla mezi půlky, ona chce ho-v-no dělat, chlastat, mít se dobře a na to potřebuje prachy a ne nějaké přiblblé rady.

AliAlice
09. 12. 2020 14:40

Tak pan zachránce této lenošné osoby se na ni přilepil v domnění,že Dominice ještě něco s pozůstalosti kápne....ale bohužel,pramen úmrtím Karla vyschl,a tak bude muset tato trapná ženská něco dělat ... a kdo by si něco takovýho dobrovolně pověsil na krk... škaredá,a ještě lenošná...ta dělá svýmu otci pěknou ostudu !!!

alexa-lexa
09. 12. 2020 13:03

Tj už sní jděte někam!! Proč by ji proboha měl někdo pomáhat??? Od táty dostala miliony a kde jsou??? Prochlastali a profetovali je, tak ať si teď strčí hlavu do písku a nevystrčí ji dřív, než pochopí, že ji nikdo další miliony na chlast a prášky nedá!!! Pokud ji chce nějaký poskok Rychtáře zachránit, tak ať si ji nastěhuje k sobě a snáší její chlast, ale neotravuje s tím!!! Lidi mají svoje starosti, nemají čas se zabývat nějakou fetkou prochlastanou, která by se nejraději válela a nic nedělala. Gotta jsem nikdy nemusela, vzorným otcem všem svým dětem asi nebyl, ale tahle násoska mu dělá jen ostudu!!

rydlo
09. 12. 2020 13:00

Jak by si ten nápadník Dominiky pro ni představoval pomoc od rodiny Gotta? Že jí budou živit, budou jí platit nájem a ještě jí budou dávat nějakou apanáž, aby měla dost na chlast a prášky? A ona aby nemusela pracovat, když o sobě říká, že je zvyklá žít životem bohéma? Sestry jí pomoci nemohou, jsou malé, Lucii si znepřátelila pomluvami a Ivana? Proč by jí pomáhala Ivana? Za to, jak ji všude také pomlouvá? Vždyť pro Ivanu je to cizí ženská, která dělá tátovi jen ostudu! Dominika je dospělá a už je dost stará na to, aby byla zodpovědná sama za sebe! Nechápu, proč se tak její nápadník ji snaží zachraňovat po tom, jak s ním vyj.bala při příletu!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.