Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. dubna 2015

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Mirjam Landa o manželově hrozivé bouračce: Dostala jsem hysterický záchvat! A našim dcerám jsem raději nic neřekla

Mirjam Landa
Mirjam Landa (pro Aha! – Marek Hofman, Lucia Velanová)

STRAKONICE – Mirjam Landa (39), manželka zpěváka Daniela Landy (39), který po páteční autonehodě během Rallye Šumava skončil ve strakonické nemocnici, přiznala, že když se o neštěstí dozvěděla, dostala hysterický záchvat.

Mirjam Landa (39), manželka zpěváka Daniela Landy (39), který po páteční autonehodě během Rallye Šumava skončil ve strakonické nemocnici, přiznala, že když se o neštěstí dozvěděla, dostala hysterický záchvat. „Reagovala jsem asi jako každý jiný. Hned jsem chtěla do Strakonic jet, říkala jsem si, že tam musím,“ řekla Aha!„ Nakonec ale zvítězil zdravý rozum a uvědomila jsem si, že bych tam nebyla nic platná,“ svěřila se Aha! Mirjam.

Stačilo málo, a zpěvák mohl přijít o život. Ve stošedesátikilometrové rychlosti totiž narazil do stromu. I přesto nechce se závoděním přestat. Jeho žena také nemá v plánu mu to zakazovat. „To nemůžu, hlavně by si to ani nenechal. A pak, je to jeho věc, jeho rozhodnutí, jeho život, jeho zdraví, on musí vědět, co dělá, a on ví, co dělá. Má moji podporu ve všem, tedy i v tom, jak se rozhodne,“ říká Landova žena.

Dcera Anastázia (10) a dvojčata Roxana a Rozárie (5) o otcově karambolu nic nevědí. „Nic jsem jim neříkala, je to tak lepší. Nechci je stresovat. Zbytečně by se vyptávaly a měly třeba strach,“ vysvětlila Landová, proč dětem nic neřekla. Včera odpoledne byl zpěvák propuštěn do domácího ošetřování.

Dan Landa - První slova po hrozivé nehodě: Všechno se mi vymazalo…

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.