Legendární doktor Plzák (†85) o svém zásadním výroku: Jak je to se "zatloukáním" NEVĚRY? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Legendární doktor Plzák (†85) o svém zásadním výroku: Jak je to se "zatloukáním" NEVĚRY?

Miroslav Plzák lidem rozmlouval romantickou představu lásky.
Miroslav Plzák lidem rozmlouval romantickou představu lásky. (ČTK – Marta Myšková )

Miroslav Plzák byl známý svým neutuchajícím vtipem a pozitivním přístupem k životu. Jeho promluvy o vztazích a sexu ovlivnily celé generace. Mezi legendární výroky vešlo ono známé "zatloukat, zatloukat, zatloukat", když v partnerství přijde řeč na nevěru. Jak to vlastně vidí, to prozradil v jednom ze svých posledních rozhovorů, který shodou okolností poskytl deníku Aha!.

Jak se to tedy má s nejlepším lékem na nevěru, který Miroslav Plzák doporučoval? "S tím zatloukáním je to takhle – i když řeknu pravdu, tak někomu ublížím a sobě neprospěji. Nemůžu říct manželce: »Ty mi stárneš před očima, už se mi tak nelíbíš.« A může to být i pravda. Když manželce zahnu, jsem jí nevěrný, je zbytečné se k tomu přiznávat, jen znásobím její utrpení. Tak vzniklo ono »zatloukat, zatloukat, zatloukat«. Je to zbytečná pravda. Pravda, ze které nic nevyplývá," vysvětlil legendární psychiatr.

Autor:  moc

Přečtěte si
setroseuros
11. 7. 2014 • 10:51

Zrejme si jeho vyrok vzal k srdci i Kramny! Zatlouka, zatlouka a zatlouka !

babapsi
11. 7. 2014 • 08:41

radil blbě, v rozhlase, novinách, TV, všude, své býv. milence Olince Schoberové, radil, ať se nesnaží v Hollywoodu o hereckou karieru,ale dělá svému muži domácí zázemí, takže se časem rozvedla, kariera zničena, čas utekl a ona je sama, možná by měla více peněz,kdyby pár filmů v Americe natočila, byl to preferovaný vůl, nikdy neměl v umyslu - dle rozhlasových pořadů s ním, radit lidem vztahy udržovat a vždy na dálku věděl, že se musí rozejít, inu psychiatr a psycholog, kolik lidí na něj asi dalo?

mandat
11. 7. 2014 • 06:13

Byl to arogantni egoista. Zazil jsem ho nekolikrat na prednaskach. Nedovedl rozlisit publikum. Kdyz mel studenty a pubertaky, tak jim vykladal veci, co se tyka duchodcu. Bylo to nevhodne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.