Legenda v penzi Jana Šulcová (67): Naletěla podvodníkovi! Okradl ji o roční důchod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Legenda v penzi Jana Šulcová (67): Naletěla podvodníkovi! Okradl ji o roční důchod!

Herečka slepě uvěřila a půjčila své úspory. Ani na vteřinu nezapochybovala, že by jí známý peníze nevrátil.
Herečka slepě uvěřila a půjčila své úspory. Ani na vteřinu nezapochybovala, že by jí známý peníze nevrátil. (Herminapress.cz, ara)

Nemá peněz nazbyt, a ještě ji okradou! Herečka Jana Šulcová (67) přišla o 100 tisíc korun. „Nechala jsem se napálit a teď jsem bez peněz,“ přiznala hvězda komedie století S tebou mě baví svět.

I když patří k nejslavnějším českým herečkám, v blahobytu se netopí. S důchodem 8200 korun si moc vyskakovat nemůže. A teď se ještě nechala prachsprostě okrást.


„Uznávám, jsem naiva,“ přiznala zdrceně Šulcová. Své úspory půjčila známému. A nevzala si důvěřivě ani dlužní úpis. „Ani na vteřinu mě nenapadlo, že mi to nevrátí. Sama nedlužím nikomu ani pětník, všechno hned vyrovnám. Prosil mě o peníze, tvrdil, že je v nejvyšší nouzi,“ líčí herečka. Nedokázala odmítnout, a teď to vypadá, že své peníze už nikdy neuvidí. Známý je totiž nezvěstný!
„Ještě jsem se nepřiznala ani dcerám, ono to není nic, čím by se člověk chlubil,“ říká herečka. Ví, že spousta lidí je na tom mnohem hůř než ona. „Mám dům, který by se v nouzi nejvyšší dal prodat, ale pojí mě k němu silné vzpomínky. A taky se tu točila konedie S tebou mě baví svět,“ uzavírá Šulcová. Potvrzení o půjčce nemá, a tak jí nezbývá než čekat na zázrak.

Proč má tak nízký důchod
Jana Šulcová patří ke skupině herců, kteří uvěřili, že si nemusí platit sociální pojištění. „Doplatila jsem na to, mám teď nízký důchod. Ale můžu si za to sama, neměla jsem na to skočit,“ uznává svůj podíl herečka.Přečtěte si
pozorovatel2013
26. 8. 2014 • 13:02

prý hvězdy: při první příležitosti padají k zemi. Obermajerová, Šulcová a spousta dalších jen knučí, a co mají říkat lidi co nevydělávají takové peníze jako oni?

pozorovatel2013
26. 8. 2014 • 13:00

Šulcová si myslí že je jediná, která naletěla my jsme v Českém státě naletěli všichni! Všichni co cinkali na Václaváku: Dnes jsou z některých chudáci větší než Vy? Na co si pořád stěžují herci, zpěváci, politici atd ? Prý horních 10 tisíc a pořád hekají a přitom se mají jak prasata v žitě! Jděte do normální práce, za pár tisíc měsíčně! Aby se vám lépe spalo, sebranko líná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.