Alena Mihulová a Zdeněk Dušek: Drsný rozchod! Co si udělali? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Alena Mihulová a Zdeněk Dušek: Drsný rozchod! Co si udělali?

Alena Mihulová a Dušek se nerozešli v dobrém.
Alena Mihulová a Dušek se nerozešli v dobrém. (Foto Aha! – Pavel Machan, archiv TV Nova a ara)

Život pro herce Zdeňka Duška (71) ztratil smysl! Nejenže přišel o práci v seriálu Doktoři z Počátků, kde jeho postava zemřela, ale co víc! Lásce s herečkou Alenou Mihulovou (48), která se proslavila rolí ve filmu Sestřičky, také zazvonil umíráček.

Dušek si během 66 natáčecích dní přišel zhruba na 400 000 korun. Nyní o zdroj peněz přišel. Přestože smrt postavy štamgasta Miloše byla předem naplánovaná, herec se netají tím, že ho odchod mrzí. „Mně se v té partě lidí z Počátek líbí, proto je mi líto, že jsem musel zemřít právě já,“ svěřil se nedávno.


Navíc osobní život herce připomíná peklo. Vztah s Alenou Mihulovou, vdovou po režiséru Karlu Kachyňovi (†80), skončil fiaskem! „Rozešli jsme se. Nikoho teď nemám,“ přiznal Dušek, který s herečkou prožil pět let. „Se Zdeňkem se známe dvacet let a nikdy mě nenapadlo, že naše přátelství přeroste v něco krásnějšího,“ říkala ještě zamilovaná Mihulová. Rozchod byl však zřejmě drsný a nyní už se nedá hovořit ani o přátelství.
Na konci minulého roku se expartneři potkali na pohřbu herce Marka Ronce (†48) a vyhýbali se sobě jako čert kříži.

Smrt během svatby
Během svatby Sejnové s Jílkem štamgast Miloš (Z. Dušek) nečekaně zkolabuje. Najde ho jeho nejlepší kamarád Láďa (Z. Srstka). Toho Milošova smrt zasáhne, rozhodne se ale nic neříkat, aby obřad nezkazil.Přečtěte si
hillaarkaa
20. 1. 2014 • 16:16

Měj rozum,ženská,peníze máš po starým,zajezdi si občas na mladém,poddajném mase

ivoadler
20. 1. 2014 • 16:09

Mihulová je asi skutečně na starší pány. A ráda se napije. Jak je na tom pan Dušek nevím, ale vypadá hodně zbědovaně.

denia
20. 1. 2014 • 15:27

Jestli mu je 71 let,tak to je hodně zdevastovaný,asi se dalo snadno rozhodnout,kdo má v seriálu "umřít".Mihulová by mohla mít mladšího,ale asi jí ti geronti přitahují.

andabar
20. 1. 2014 • 14:03

Je pravda že mnohé články se píšou nesrozumiteně. Jeden neví jesli jde o film nebo je to jejich skutečný život Kdo neviděl film nebo seriál nemusí vědět o čem píšete Fakt se v tom nedá vyznat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.